GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ποδήλατο (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Ψαχνω ποδηλατο trekking Large... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=43430)

mpekas kostas 01-10-2013 20:41

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ 260 ΕΥΡΩ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΣΤΟΙΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 400-450 ΚΑΙ ΑΝΩ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
(Η ΣΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑΓΗ :u59:.....)


http://imageshack.us/a/img30/6100/0bz9.jpg

babbeto 01-10-2013 23:18

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
1 Συνημμένο(α)
Εάν μπορείς να ανέβεις λίγο οικονομικά , προτείνω και εγώ με την σειρά μου specialized sirrus sport....Επισυναπτόμενα 20304

kwstas 02-10-2013 23:31

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
Eμπιστευομαι πολυ τα IDEAL και τα στηριζω επισης ως Ελληνικη εταιρια, μια πολυ καλη επιλογη με υδραυλικους δισκους και αναρτηση που κλειδωνει ειναι το OPTIMUS.

Eγω εχω το INTEGRATOR αλλα ξεφευγει στην τιμη, τη διαφορα την ειδα απο τις πρωτες πηδαλιες!!!

kostas_366 04-10-2013 17:21

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
3 Συνημμένο(α)
Ο παλιός και δανεικός και ο καινούργιος.
Δεν είμαι έμπειρος αλλά θα γράψω 2-3 πράγματα προς βοήθεια για να ψαχτούν λιγότερο κάποιοι νιας και έψαχνα και εγώ πριν τι πρέπει να κάνω.
Σαν πρώτη ματιά το ideal σε κλέβει. Το θες. Αν δεν έκανα 2 μήνες βόλτες θα αγόραζα κάτι τέτοιο (σίτι). Φτεράκια, φώτα κλπ ανάρτηση το χαζεύεις. Στην πορεία όμως τι είδα. Το βάρος 18κ είναι πολύ. Έτσι το ``άφησε`` και ο φίλος μου, τον κούρασε. Σε 2 ανηφόρες τα παράτησες. Τα φώτα αν πας σιγά δεν φωτίζουν και έχουν και προβληματάκια. Ο ``φακός`` είναι φακός, αλλάζεις παταρία και οκ και σταματημένος έχεις φως. Ο φίλος είχε πάρει το ideal 620ε. Έχει καλά πράγματα πάνω (μπορείς να πάρεις το ίδιο και με λιγότερα χρήματα, αλλά με άλλο σασμάν, άλλο λαιμό κλπ) πολλά πολύ καλύτερα από το KCP.
Πήρα KCP όλο αλουμίνιο στα 11,5κιλά. 24 Ταχύτητες (η φθηνή όχι η ακριβή έκδοση) και 15ε τα φώτα. Τιμή 350ε - 15%.
Σε πάει 15κλμ για πλάκα. Τόσα κάνω και με 2-3 μικρές ανηφόρες. Με το ideal στα 7 κλμ σταματούσα λίγο, και πάλι από την αρχή. Δεν χάνεις από ανάρτηση δύναμη. θα το παρατήσω ποιο δύσκολα απο το σίτι:lo20:.
Αυτά τα λίγα από έναν πρωτάρη στον χ'ωρο, που παρακαλάει να μην τα παρατήσει γιατί βγάζει πολύ ....υλικό από το στόμα μετά τα 15κλμ (τσιγάρο) και έχασε και 16κιλά σε 2 μήνες :lo20:.

frits 04-10-2013 18:08

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kostas_366 ( 954666)
Αυτά τα λίγα από έναν πρωτάρη στον χ'ωρο, που παρακαλάει να μην τα παρατήσει γιατί βγάζει πολύ ....υλικό από το στόμα μετά τα 15κλμ (τσιγάρο) και έχασε και 16κιλά σε 2 μήνες :lo20:.


Mοντέλο....:ye02:

kostas_366 04-10-2013 18:18

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από frits ( 954678)
Mοντέλο....:ye02:

:sm3::sm3:
Σταύρο, με θυμάσαι στα 77-79. Ξέφυγα λίγο (βοήθησε λίγο και ένα θέμα με το στομάχι) και πάτησα τα 86. Με ψιλοδίαιτα και με ποδήλατο πήγα 70-71. Οπότε μόντελ :sm7:

frits 04-10-2013 18:35

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
Το ποδήλατο πράγματι σε συνδιασμό με μία χαλαρή δίαιτα κάνει θαύματα.

Να μείνεις εκεί...:)

xurxes 04-10-2013 19:09

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
Κωστή προς τα εκει κατευθυνομαι....
City, δίχως αναρτήσεις, ελαφρυ:rolleyes:, με 24 ταχ.,,,,,,:cool:



αλλα ακόμη μπερδεμενος,,,,,,





:rolleyes:....μανεκεν θα λεγα :D

kostas_366 05-10-2013 03:37

Απάντηση: Ψαχνω ποδηλατο trekking Large...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από xurxes ( 954690)
Κωστή προς τα εκει κατευθυνομαι....
City, δίχως αναρτήσεις, ελαφρυ:rolleyes:, με 24 ταχ.,,,,,,:cool:



αλλα ακόμη μπερδεμενος,,,,,,





:rolleyes:....μανεκεν θα λεγα :D

sity ελαφρύ δεν υπάρχει, φιτνεσ θα πας, εκέι θα δεις διαφορά.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:24.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!