GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Camping (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=130)
-   -   σκηνες-sleeping bag (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=38652)

intruder 19-02-2013 01:25

σκηνες-sleeping bag
 
οσον αναφορα εχεται να προτεινεται κατι για σκηνη,αφου η παλια μετα απο χρονια παρεδωσε φερμουαρ.
να,ναι χαμηλη(περιπου 1.50) κ φαρδος το πολυ 2 μετρα,για να εχει οσο το λιγοτερο μικρο ογκο.2 ατομα με λιγα πραματα να χωραει κ ειμαστε ενταξει.επισης προτιμο τις ingloo γιατι στηνονται πανευκολα.εβαλα 2 στο ματι

FOREST - E-Shop-Terra - Beach And Camping η οποια ειναι κ πανακριβη κ κολαω

Σκηνές | Tents Sold Out | Ferrino 3 Season Pro | Ferrino Kalahari Model 2012 Three Season Collection | Live On - holidays



κ πιο οικονομικη αυτη αφου για ''κακο καιρο θα βαζω το εξωτερικο πανι της παλιας σκηνης που ηταν σουπερ κ σε ιδιες διαστασεις.EASY II - E-Shop-Terra - Beach And Camping

εχεται κατι παραπλησιο να προτεινεται?(οχι να παρουμε κ δανειο για σκηνη:D)

για sleeping bag μικρου χωρου στην συσκευασια?




υπαρχει ηδη κανα τετοιο θεμα?εαν υπαρχει να σβηστει το παρων κ να με ''παραπεμψετε''.ευχαριστω

yns 19-02-2013 01:34

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
Για κάτσε να το πω του marka να γράψει που πήρε μία Salewa.

alx_k 19-02-2013 01:53

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
Μακριά από Terra εκτός κι αν έχεις σκοπό να την στήνεις μόνο σε παραλία με ξαστεριά...:rolleyes:

Οι ferrino πολύ καλύτερες...

Αλλά ότι και να λέμε, να δεν τα "σκάσεις" τα γκαφρά, προκοπή δεν θα δεις...

dim orestiada 19-02-2013 03:20

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
σκηνη δοκιμασμενη σε ταξιδι στη νορβηγια.. αδιαβροχη (εφαγε πολυ βροχη) πολυ μικρο ογκο πακετου κ καλη τιμη.

Vango Halo 300

commander 19-02-2013 10:44

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
seven heaven σκηνη και therm-a-rest τα υπόλοιπα ,τελος δεν καταλαβαινεις τπτ .......βεβαια ειναι σε τιμη ψηλα αλλα δεν μπορω να σου προτείνω κατι αλλο γιατι το να ταξιδεψεις και μετα απο κουραστικα χιλιομετρα να θες να ξεκουραστεις και να μην μπορείς ειναι σοβαρο θεμα.......και βαλε και το αλλο οτι θα σου κανουν αποσβησει σε ενα ταξιδι...


squad 19-02-2013 10:51

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
γιατι δεν φτιαχνεις το φερμουαρ?:cool:

REK 19-02-2013 10:53

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
θα συμφωνησω με τον Αλέξη(alx_k) σχετικά με τις ΤΕRRA...προσωπικά δεν μου εμπνέουν εμπιστοσύνη,πιά

εχω αγοράσει ,αρκετό καιρό πριν,μια VAUDE(τις έφερνε ο Δημητριάδης, www.dimitriadis.gr)και είμαι πολύ ευχαριστημένος..

εχω άκούσει πολύ καλά σχόλια για τις salewa,msr & north face (AlpamayoPro), αλλά νομίζω οτι ξευφευγουν λίγο στην τιμή..:rolleyes:
δες βέβαια και την polo... Polo.gr :: Σχολικές Τσάντες & Σακίδια, Ορειβατικός και Εκδρομικός Εξοπλισμός η οποία έχει κάνει σημαντικά βήματα προοδου..;)

θα πρότεινα να επιλέξεις μια σκηνή ανάλογα με το πόσες εποχές(χειμώνα,φθηνώπορο,καλοκαίρ,άνοιξη) τον χρόνο θα την χρησιμοποιείς και πάντα κατα την γνωμη ,θα ηταν καλό να "επενδύσεις"σε εναν καλό ύπνο..:)

εάν χρειαστείς κάτι απο Αθήνα,είμαι διαθεσημος

:ye33:

commander 19-02-2013 10:57

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
:)

N4pSt3R 19-02-2013 12:10

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από dim orestiada ( 848225)
σκηνη δοκιμασμενη σε ταξιδι στη νορβηγια.. αδιαβροχη (εφαγε πολυ βροχη) πολυ μικρο ογκο πακετου κ καλη τιμη.

Vango Halo 300



Γιώργο αυτή είναι πραγματικά πολύ μικρή όταν είναι μαζεμένη!!!

ADV 19-02-2013 12:15

Απάντηση: σκηνες-sleeping bag
 
Υπάρχει μία Harley Davidson που ενοικιάζεται.......... είναι και δοκιμασμένη!!!!!!
:D


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:49.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!