GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=6464)

yannis 10-12-2009 13:20

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από mvlad78 ( 103001)
Τα έβαλα τα EXP! http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_33_12.gif

Αν και δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία από αλλαγές ελαστικών μπορώ να σας πω ότι είδα μεγάλη διαφορά στην οδήγηση! Είμαι πολύ ευχαριστημένη, τόσο από τον τύπο του ελαστικού, όσο και από την εξυπηρέτηση στον Περιστερά!
:sm4:

Μπράβο Μαριώ!!!!!!!!!:):)
Με γειά τα καινούρια, καλοτάξιδα!!!!!!!

ΥΓ. Δυστυχώς αν και ήθελα να τα δοκιμάσω δεν βγάζει EXP για το 800!!

BOXER 18-12-2009 02:36

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
Φιλοι και συνφορουμιτες :) σας ενημερωνω οτι και εγω ενδιαφερομαι για ελαστικα και μαλιστα τα εξης:
METZELER TOURANCE EXP!!!
Εχοντας ενημερωσει τον Νικολα (ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟ) ο οποιος με την σειρα του ενημερωσε τον Περιστερα (και μαλιστα ταχυτατα ;)) εκλεισα ραντεβουδακι τελικα για αυριο.
Τα λαστιχα αυτα τα ειχα στην μηχανη πριν πολλους μηνες (το προηγουμενο μοντελο ομως) και ημουν αρκετα ευχαριστημενος και πιστευω το ιδιο θα ειμαι και με αυτα.
Εντυπωσεις ή τυχον διαφορες μεταξυ τους θα εχω σε λιγες μερες.

Σας ευχαριστω προκαταβολικα ;)!

arisxios 18-12-2009 10:15

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από BOXER ( 106767)
Φιλοι και συνφορουμιτες :) σας ενημερωνω οτι και εγω ενδιαφερομαι για ελαστικα και μαλιστα τα εξης:
METZELER TOURANCE EXP!!!
Εχοντας ενημερωσει τον Νικολα (ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟ) ο οποιος με την σειρα του ενημερωσε τον Περιστερα (και μαλιστα ταχυτατα ;)) εκλεισα ραντεβουδακι τελικα για αυριο.
Τα λαστιχα αυτα τα ειχα στην μηχανη πριν πολλους μηνες (το προηγουμενο μοντελο ομως) και ημουν αρκετα ευχαριστημενος και πιστευω το ιδιο θα ειμαι και με αυτα.
Εντυπωσεις ή τυχον διαφορες μεταξυ τους θα εχω σε λιγες μερες.

Σας ευχαριστω προκαταβολικα ;)!







:sm8::sm8::sm8:

BOXER 20-12-2009 15:03

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
Η τοποθετηση εγινε και η δοκιμη των ελαστικων εγινε τελικα :) με μια βολτα στα Καλαβρυτα και μετα Πλανιτερο, εχθες (430χλμ το συνολο). Ειχαμε απο στεγνο δρομο, δρομο με ψιλοβροχο και δρομο με εντονη και δυνατη βροχη. Πολυ καλα λαστιχα και με καλη αισθηση της προσφυσης.
Ευχαριστω για αλλη μια φορα ολους τους υπευθυνους και για αυτην τους την πρωτοβουλια.

Υ.Γ
Η εξυπηρετηση του Περιστερα ηταν αψογη και ακρως επαγγελματικη. Αψογος!!!

:sm8: :sm8: :sm8: :sm8:

skippybi 20-12-2009 17:20

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από BOXER ( 107562)
Η τοποθετηση εγινε και η δοκιμη των ελαστικων εγινε τελικα :) με μια βολτα στα Καλαβρυτα και μετα Πλανιτερο, εχθες (430χλμ το συνολο). Ειχαμε απο στεγνο δρομο, δρομο με ψιλοβροχο και δρομο με εντονη και δυνατη βροχη. Πολυ καλα λαστιχα και με καλη αισθηση της προσφυσης.
Ευχαριστω για αλλη μια φορα ολους τους υπευθυνους και για αυτην τους την πρωτοβουλια.

Υ.Γ
Η εξυπηρετηση του Περιστερα ηταν αψογη και ακρως επαγγελματικη. Αψογος!!!

:sm8: :sm8: :sm8: :sm8:

χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν μπορούμε να προσφέρουμε κάτι στα μέλη μας!!!:):)

ablithik 26-12-2009 18:46

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά και Υγεία σε όλους.

Έστειλα email στον Αγιο Βασίλη και μου έστειλε πίσω το link για αυτο το θέμα. Εχω μια μπέμπα 1200 Adv που ήταν καλη ολο το χρονο και ηρθε η ωρα για παντοφλακια (Michelin Anakee 2)

Συγχαρητηρια για την πρωτοβουλία αυτή, παίδες....
Ευχαριστω προκαταβολικά
Αλέξανδρος.

ablithik 28-12-2009 19:27

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
Η τοποθετηση εγινε.
Το καταστημα ειδοποιηθηκε ταχυτατα!!!! ... και η εξυπηρετηση ηταν αψογη.

Μοναδικη παραφωνια, το γεγονος οτι τοποθετηκαν ελαστικα με δεικτη ταχυτητας H αντι για V προτεινει η BMW.Για να μην υπαρχει παρεξηγηση επι του θεματος, δε το ειχα αναφερει στα στοιχεια ελαστικων στο pm.Στο τηλεφωνο οταν εκλεισα ραντεβου ειπα για Anakee 2 για GS 1200 Adventure και ειπαν οκ.Τo αντιληφθηκα μονο οταν τα ειδα και η μηχανη ειχε ανεβει στο σταντ.Δε μου κανει διαφορα (H 210 χλμ./ώρα - V 240 χλμ./ώρα) αλλα θα προτιμουσα ως εξειδικευμενο συνεργειο να ειχε προ αναφερθει αυτη η λεπτομερεια.

Ξανα ευχαριστώ και σε σένα Λεοντοκαρδε
Καλη χρονια σε ολους....

Eplay 28-12-2009 20:54

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
γεια χαρα απο Θεσσαλονικη. Ενδιαφερομαι άμεσα για ενα set tourance metzeler ή Μichelin Anakee

εμπρός
100/90 S 19
100/90 S 19 πίσω
130/80 S 17
130/80 S 17

gsmaniac 28-12-2009 21:06

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τον νικολα (ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟ),για το ενδιαφερον του,να εχουμε ολοι μας,τοσο καλη εξυπηρετηση και τιμες στην αλλαγη ελαστικων και οχι μονο.............ο περιστερας για μια ακομη φορα ΑΨΟΓΟΣ:D:D:D
μετα απο 15000 με τα πολυ καλα PIRELLI,επιστροφη στα METZELER:rolleyes::rolleyes:
ειναι η πεμπτη φορα που αλλαζω λαστιχα,μεσα σε 2.5 χρονια στο GS και νομιζω,οτι μαρκα λαστιχα και να της βαλεις τελικα,το η μηχανη κραταει σαν τρενο:D:D

gsmaniac 28-12-2009 21:07

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών !
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ablithik ( 109806)
Η τοποθετηση εγινε.
Το καταστημα ειδοποιηθηκε ταχυτατα!!!! ... και η εξυπηρετηση ηταν αψογη.

Μοναδικη παραφωνια, το γεγονος οτι τοποθετηκαν ελαστικα με δεικτη ταχυτητας H αντι για V προτεινει η BMW.Για να μην υπαρχει παρεξηγηση επι του θεματος, δε το ειχα αναφερει στα στοιχεια ελαστικων στο pm.Στο τηλεφωνο οταν εκλεισα ραντεβου ειπα για Anakee 2 για GS 1200 Adventure και ειπαν οκ.Τo αντιληφθηκα μονο οταν τα ειδα και η μηχανη ειχε ανεβει στο σταντ.Δε μου κανει διαφορα (H 210 χλμ./ώρα - V 240 χλμ./ώρα) αλλα θα προτιμουσα ως εξειδικευμενο συνεργειο να ειχε προ αναφερθει αυτη η λεπτομερεια.

Ξανα ευχαριστώ και σε σένα Λεοντοκαρδε
Καλη χρονια σε ολους....

αλεξη...........και εγω με δεικτη Η ελαστικα τοποθετω στο GS,μετα απο συμβουλη των ειδικων.η μαμα προτεινει με δεικτη V,αλλα για διαφορετικα οδοστρωματα και οχι για ελλαδα:hmmm:ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχεις προβλημα.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:30.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!