GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=14031)

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ 22-09-2010 12:10

Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
...τον οποιο εφερα σε δυσκολη θεση για το ποστ μου με τον ''μπουχεσα'' η' αλλιως με τον αντιπροεδρο.

Δεν περιμενα να ειχε ενοχλησει τοσους και τοσο ωστε να φτασουν στο σημειο να παιρνουν τον Νικολα βραδιατικα.
Νομιζω οτι ειμαστε ενα φορουμ δικυκλιστων αλλα και Ελληνων και οχι πολιτικο.
Πιστευω οτι αυτα τα λογια με προσεβαλαν ως Ελληνα και οχι ως Μπλε-Πρασινο-Κοκκινο.

Επειδη το ιδιο ποστ το εβαλα ακριβως ετσι και στο Bmw Bikers και δεν ειχα αρνητικες απαντησεις θεορησα οτι μπορουσα να το κανω και εδω.
Μαλλον δεν υπολογησα καλα και για αυτο εφερα σε δυσκολη θεση τον Νικολα.

Νικολα ζηταω συγνωμη για αυτο.Ξερεις οτι δεν ειναι του χαρακτηρα μου.

napgeo 22-09-2010 12:42

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ ( 216149)
...τον οποιο εφερα σε δυσκολη θεση για το ποστ μου με τον ''μπουχεσα'' η' αλλιως με τον αντιπροεδρο.

Δεν περιμενα να ειχε ενοχλησει τοσους και τοσο ωστε να φτασουν στο σημειο να παιρνουν τον Νικολα βραδιατικα.
Νομιζω οτι ειμαστε ενα φορουμ δικυκλιστων αλλα και Ελληνων και οχι πολιτικο.
Πιστευω οτι αυτα τα λογια με προσεβαλαν ως Ελληνα και οχι ως Μπλε-Πρασινο-Κοκκινο.

Επειδη το ιδιο ποστ το εβαλα ακριβως ετσι και στο Bmw Bikers και δεν ειχα αρνητικες απαντησεις θεορησα οτι μπορουσα να το κανω και εδω.
Μαλλον δεν υπολογησα καλα και για αυτο εφερα σε δυσκολη θεση τον Νικολα.

Νικολα ζηταω συγνωμη για αυτο.Ξερεις οτι δεν ειναι του χαρακτηρα μου.

Εγώ για να σου δώσω τη συγνώμη βοηθησέ με να βρώ αυτό που έχεις γράψει. Ευχαριστώ..............

ntinopoulos 22-09-2010 12:47

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
γιατι?δεν ειναι μπουχεσας?:Απορία:

S.T 22-09-2010 12:47

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
Παικταδόρ μη μασάς;).

Σχόλιο: Το παραπάνω που αναφέρει ο Καγκελάριος το θεωρώ ωμή παρέμβαση προς την διαχείριση καθώς και ότι κάποιοι θέλουν να επιβάλουν δικούς τους όρους στο φόρουμ.Προσπαθούν να λογοκρίνουν κείμενα αν κατάλαβα καλά???Λυπάμαι.

aeriko 22-09-2010 12:50

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 216161)
Εγώ για να σου δώσω τη συγνώμη βοηθησέ με να βρώ αυτό που έχεις γράψει. Ευχαριστώ..............

Εσύ γιατί ανακατεύεσαι, μοιράζεις συγχωροχάρτια;

napgeo 22-09-2010 13:02

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 216167)
Εσύ γιατί ανακατεύεσαι, μοιράζεις συγχωροχάρτια;

Για να είμαι in......
Να μην ξέρω τι γίνεται. Να με έχετε στο σκοτάδι και να κάνετε υπόγεια τα ύπουλα σχεδιά σας..:mad:

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ 22-09-2010 13:04

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 216161)
Εγώ για να σου δώσω τη συγνώμη βοηθησέ με να βρώ αυτό που έχεις γράψει. Ευχαριστώ..............

Απλα αποκαλεσα τον κυριο Θ.Παγκαλο μπουσχεσα και ειναι κατι που απλα δεν αρμοζει στο συγκεκριμενο φορουμ.
Καποιοι ενοχληθηκαν και κατ'επεκταση παραπονεθηκαν στον Νικο.
Δεν επρεπε να το κανω ετσι και για αυτο σητησα συγνωμη.
Η δουλεια του Νικου δεν ειναι να προσπαθει να μαζεψει τα θεματα τα οποια 'προκυπτουν'' απο τα γραφομενα μας για αυτο δεχομαι οτι πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικοι.

CPretenteriS 22-09-2010 13:04

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 216174)
Για να είμαι in......
Να μην ξέρω τι γίνεται. Να με έχετε στο σκοτάδι και να κάνετε υπόγεια τα ύπουλα σχεδιά σας..:mad:

Ησύχασε εσύ..... πήγαινε στις καλημέρες.... άσε το thread ήσυχο... ;)

bogart 22-09-2010 13:10

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 216161)
Εγώ για να σου δώσω τη συγνώμη βοηθησέ με να βρώ αυτό που έχεις γράψει. Ευχαριστώ..............

αγαπητέ Napgeo
ο Καγκελάριος ποσταρε το
http://www.cosmo.gr/Politics/Hellas/289391.html
και αποκάλεσε τον Πάγκαλο μπουχέσα

το post δεν το βρισκω για να σε διευκολύνω αλλά σε γενικές γραμμές αυτό είναι...

άποψη μου οτι ο Πέρρυ δεν έγραψε κάτι λάθος...
δεν προσέβαλε κανέναν σε προσωπικό επίπεδο και θεωρώ τις αντιδράσεις υπερβολικές....

napgeo 22-09-2010 13:21

Απάντηση: Μια δημοσια συγνωμη στον Λεοντοκαρδο...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ ( 216175)
Απλα αποκαλεσα τον κυριο Θ.Παγκαλο μπουσχεσα και ειναι κατι που απλα δεν αρμοζει στο συγκεκριμενο φορουμ.
Καποιοι ενοχληθηκαν και κατ'επεκταση παραπονεθηκαν στον Νικο.
Δεν επρεπε να το κανω ετσι και για αυτο σητησα συγνωμη.
Η δουλεια του Νικου δεν ειναι να προσπαθει να μαζεψει τα θεματα τα οποια 'προκυπτουν'' απο τα γραφομενα μας για αυτο δεχομαι οτι πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικοι.

Δεν έχω διαβάσει το συγκεκριμένο poste. Αλά να ζητάς δημόσια συγνώμη το θεωρώ λάθος. Εγώ προσωπικά δεν σου τη δίνω..Σιγά να μην ζητήσουμε συγνώμη για την ΜΟΣΧΑΡΟΚΕΦΑΛΗ. Και θα σου πω ένα και εγώ κλείνω το θέμα εδώ. Εάν οι Έλληνες γνωρίζανε το ποιόν του συγκεκριμένου Ανδρός θα είχαν κατεβεί στη βουλή για Παλούκωμα αυτού. Ένας χοντρόπετσος αλκοολικός που εκμεταλεύτικε όπως και πολλή άλλοι την γνωριμία τους με τον πατέρα του σημερινού. Άτομα που δεν εργάστηκαν ποτέ και έχουν πλουτίσει σε βάρος του Έλληνα......Τέλος


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:35.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!