GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum ! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=42233)

zandesiro 23-07-2013 18:53

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GsForum !
 
:ye02::re25:

ARGI 23-07-2013 20:27

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GsForum !
 
Και για να βοηθήσω λίγο την Atlas Panniers Official,
ας θυμηθούμε λίγα από τα "έργα" της...








MARK 23-07-2013 21:31

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum !
 
:re25::th07::re25:

katsab 23-07-2013 23:45

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum !
 
Δεν νομίζω ότι δημιουργεί πρόβλημα εαν αναφέρεις εξωτερικές διαστάσεις, γιατί γνωρίζοντας τα εκατοστά, μπορεί ο ενδιαφερομενος να έχει μια εικονα ανάλογα με τα καγκελα που φοράει, τι να παραγγείλει. Θα παρακαλούσα και εγω να αναφέρεις τις εξωτερικές διαστάσεις γιατί σε λίγο καιρό θα σου παραγγείλω ενα σετ πλαϊνων και πραγματικά με προβληματιζει τι να αγοράσω, πάντα με γνώμονα τη διάσταση και κυρίως το πλάτος.
Με εκτίμηση
Γιάννης.

Eftixis 24-07-2013 00:05

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum !
 
Φωτη καλές δουλιές και από εδώ Ένα μεγάλο μπράβο γιατί πραγματικά μέσα από αυτή την κρίση υπάρχουν άνθρωποι που παλέυουν με μεγάλες εταιρίες και μας κάνουν υπερήφανους σαν Έλληνες :re25:
Τα προιόντα σας τα συστήνω ανεπηφύλακτα αφού έχουν ταξιδέψη μέχρι και την Σακχάρα και ετοιμάζονται για την Αφρική :ye33:

mario 24-07-2013 00:30

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum !
 
Μπράβο παίδες καλες δουλειές να έχετε!

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

J.T.R 24-07-2013 10:02

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum !
 
Μπραβο Φωτη!!!:):):)

Astakos82 24-07-2013 10:33

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum !
 
Μιας και ημουν με το φιλο μου το Γιαννη (Μark) οι πρωτοι που εμπιστευτηκαμε τα Ελληνικα χερια και αγορασαμε τις βαλιτσες ,εχω να πω για την εξερετικη δουλεια ,την αριστη ποιοτητα κατασκευης και ολα αυτα σε τελειες τιμες. Εγω δυστυχως πουλησα το F650GS που ειχα και μαζι και τις βαλιτσες αλλα για το χρονο που τις κρατησα με 3 ταξιδια και το ενα εξ αυτων τα Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα 1 , τις συστηνω ανεπιφυλακτα και ειναι βεβαιο οτι με την πρωτη ευκαιρια θα ξανα παρω για το 1200αρι πλεων.

Ο Γιαννης φετος εκανε Τυνησια με τις Βαλιτσες και μπορει και αυτος να αναφερει την εμπειρια του απο τις Βαλιτσες σε ενα τοσο απαιτητικο ταξιδι...

Μπραβο και παλι ,καλη συνεχεια και καλες δουλειες :)

Corvo 24-07-2013 14:24

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum !
 
Οι βαλιτσες τωρα θα περασουν το ultimate test.
Ειναι στα xr του Ηλια και τι Χριστινας, σε 5-10 χρονια που θα γυρισουν θα εχουμε ενα ολοκληρομενο review :sm7:

sid2011 25-07-2013 10:44

Απάντηση: Ειδικές τιμές της Atlas Panniers Official προς τα μέλη του GS Forum !
 
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχες σας και σας υπόσχομαι ότι θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να φανώ αντάξιος των προσδοκιών σε οτι αφορά το δικό μου κομμάτι προσπαθώντας και βελτιώνοντας τα προϊόντα της ΑΤΛΑΣ !


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:37.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!