GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Γενικά - Μοτοσυκλέτα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=25257)

3ple black 01-11-2011 04:32

Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
Σημερα περασα απο την Μιχαλακοπουλου και εντελος τυχαια ειδα οτι ο επισημος αντιπροσωπος εκει ειχε κλεισει!!!!

Ηταν "ανοιχτο" μονο το συνεργειο και αυτο με κλειστα τα εσωτερικα ρολα του χωρου επισκευων κ με προσβαση μονο στο χωρο αναμονης....

Οπως με ενημερωσαν οι υπαλληλοι που ηταν εκει ηταν η τελευταια μερα λειτουργειας.

Αυτα προς ενημερωση των συμφορουμιτων που ισως εξυπηρετουνταν απο τον συγκεκριμενο αντιπροσωπο..............

MARK 01-11-2011 09:12

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
Πάει και αυτό :(

Capitain 01-11-2011 11:01

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
Μάθε τέχνη κι άστηνε, κι άμα κλείσουν πιάστηνε...
Οσοι προλάβατε τον εργαλειοφόρο έχει καλώς....:sm7:

napgeo 01-11-2011 11:20

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
Μα γιατί έκλεισε. Τόση δουλειά είχε:sm7:

vpentza 01-11-2011 11:36

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
σε μένα είχε αποδειχθεί κακός επαγγελματίας από την εποχή που είχε και το 2ο συνεργείο στον Πειραιά......
είχα ακολουθήσει την οδό της καταγγελίας στη BMW, μίλησα με τον ιδιοκτήτη ο οποίος δικαιολογήθηκε με επιχειρήματα που θα κέρδιζαν ένα παιδί αλλά όχι έναν ενήλικο και από εμένα διεγράφει ως επιλογή...

ποιός ξέρει πόσοι ακόμα δέχτηκαν κακές υπηρεσίες απο τον συγκεκριμένο και άλλαξαν συνεργείο...

δείχνει λοιπόν ότι η αγορά ξεκαθαρίζει από τους αλεξιπτωτιστές.....λυπάμαι βέβαια τα παιδιά που δούλευαν και ακολουθούσαν τις οδηγίες του ιδιοκτήτη αν και οι προνοητικοί υπάλληλοί του είχαν ήδη αποχωρήσει ;)

squad 01-11-2011 12:18

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
οποιος δεν κανει σωστα την δουλεια του εξω!ΝεύραΝεύρα

3ple black 01-11-2011 13:42

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
Για να λεμε την αληθεια και εγω προσωπικα δεν ημουν ενθουσιασμενος απο τις υπηρεσιες του εν λογο αντιπροσωπου.

Απο εκει εκανα την αγορα της μπεμπας μου και ενω τον ειχα εξοφλησει πληρος (αφου φυσικα ειχα δει πως το μωρο μου ειχε παραλειφθει και βρισκοταν στο χωρο της εκθεσης) περιμενα περιπου 15 μερες για να ολοκληροσουν τις απαραιτητες γραφειοκρατικες εργασιες (πρεπει ομως να ομολογησω πως οταν το cbr που ειχα παρεδωσε το πνευμα του μου εδωσαν ενα σκουτερ για μερικες μερες ως οχημα εξυπηρετισης) και να μου τοποθετησουν τον εξτρα εξοπλισμο που ειχα επιλεξει ενω μου "χρωστουσε" τα καγκελα προστασιας του κινητηρα για 5 σχεδον μηνες

Δεν λυπαμαι τον αντιπροσωπο αφου,μαλλον, ηταν λιγος αλλα εν μεσω κρισης ειναι πραγματικα κριμα για του υπαλληλους που μενουν ανεργοι σε ενα πολυ δυσκολο καιρο για την εξευρεση νεας εργασιας

napgeo 01-11-2011 14:20

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
Όνομα δεν έχει:Απορία:γιατί αυτή η μυστικότητα.......................

3ple black 01-11-2011 14:47

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 507174)
Όνομα δεν έχει:Απορία:γιατί αυτή η μυστικότητα.......................


Δεν γνωριζω αν επιτρεπετε απο τουσ κανονες του φορουμ να αναφερω την επωνυμια αλλα δεν ειναι δυσκολο να καταλαβει κανεις για ποιον αντιπροσωπο μιλαμε......

Alkinoos 02-11-2011 01:44

Απάντηση: Ο αντιπροσωπος BMW στην Μιχαλακοπουλου εβαλε λουκετο!!!
 
Παιδιά, νόμιζα ότι ήταν γνωστό πως θα κλείσει εδω κ αρκετό καιρο.
Εγω πρωσωπικα είχα ενημερωθεί απο τον ιουλιο ότι σκοπεύει να κλείσει αυτο το μαγαζι εώς το τέλος του Σεπτεμβρη.
Κ πολυ που το κράτησαν ένα μήνα παραπάνω.
Κριμας για αυτούς που δουλεύουν εκει.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:27.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!