GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Γενικά - Μοτοσυκλέτα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=24)
-   -   ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=13333)

Gemat 23-08-2010 12:48

..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Πολλοι απο τα μελη αυτου του φορουμ ειχαν στη κατοχη τους VARADERO και την αλλαξαν με ενα GS.

Οι περισσοτεροι απο αυτους δηλωνουν οτι το GS τους ειναι κατα πολυ καλυτερο απο το πρωην VARADERO τους.

Νομιζω θα ηταν ενδιαφερον να δουμε ποσοι απο τους παραπανω ειχαν στη κατοχη τους ενα παλιο (ΜΚ1) Varadero ή ενα νεοτερο!

Για να εμπλουτισω τις επιλογες, θα βαλω και 3 που αφορουν εκεινους που δεν ειχαν στη κατοχη τους Varadero αλλα εχουν οδηγησει Varadero. Παρακαλω ομως να συμμετεχουν οσοι εχουν "γραψει" μερικα χιλιομετρα και οχι μια απλη βολτα!

gsmaniac 23-08-2010 12:55

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Gemat ( 199705)
Πολλοι απο τα μελη αυτου του φορουμ ειχαν στη κατοχη τους VARADERO και την αλλαξαν με ενα GS.

Οι περισσοτεροι απο αυτους δηλωνουν οτι το GS τους ειναι κατα πολυ καλυτερο απο το πρωην VARADERO τους.

Νομιζω θα ηταν ενδιαφερον να δουμε ποσοι απο τους παραπανω ειχαν στη κατοχη τους ενα παλιο (ΜΚ1) Varadero ή ενα νεοτερο!

Για να εμπλουτισω τις επιλογες, θα βαλω και 2 που αφορουν εκεινους που δεν ειχαν στη κατοχη τους Varadero αλλα εχουν οδηγησει Varadero. Παρακαλω ομως να συμμετεχουν οσοι εχουν "γραψει" μερικα χιλιομετρα και οχι μια απλη βολτα!

αναβεις φωτιες.......:sm7:
ωραια ιδεα,θα εχει ενδιαφερον....;)

manosamos 23-08-2010 12:56

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Αντε παλι,φωτιες αναβεις Γιωργο.
Η αληθεια ειναι οτι και εγω θα ηιθελα να μπω σε αυτη την κατηγορια(ειχα Βαραντερο)αλλα τα δεδομενα τα σημερινα δεν το επιτρεπουν,δεν πουλιετε το Βαραντερο....:yzμονο χαριζετε

nek21 23-08-2010 13:02

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από manosamos ( 199710)
Αντε παλι,φωτιες αναβεις Γιωργο.
Η αληθεια ειναι οτι και εγω θα ηιθελα να μπω σε αυτη την κατηγορια(ειχα Βαραντερο)αλλα τα δεδομενα τα σημερινα δεν το επιτρεπουν,δεν πουλιετε το Βαραντερο....:yzμονο χαριζετε

αν δε φευγει και το καλοκαιρι που μπορει να μπει και θαλασσα(ως βαρκαντερο) τοτε :yz:yz:yz.παντως γενικοτερα δεν ειναι εποχη καλη για πωληση.

gb1200 23-08-2010 13:05

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Έχω οδηγήσει χωρίς να είμαι ο ιδιοκτήτης.Σε ένα ταξιδάκι είχα ανταλλάξει την δική μου με την βάρα του φίλου. Δεν μπορώ να πω οτι έχω πλήρη άποψη.Ο φίλος όμως, θα πάρει οπωσδήποτε gs οταν μπορέσει με τα οικονομικά του.
Ειδικά αυτές τις εποχές της φτώχιας :yz:yz:yz
Με την βάρα του θα πεθάνει:D

manosamos 23-08-2010 13:05

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nek21 ( 199714)
αν δε φευγει και το καλοκαιρι που μπορει να μπει και θαλασσα(ως βαρκαντερο) τοτε :yz:yz:yz.παντως γενικοτερα δεν ειναι εποχη καλη για πωληση.

Τωρα πιάσαν τα μποφόρια,ουτε για αυτο δεν κανει:D:cool:

Man !!! 23-08-2010 14:11

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από manosamos ( 199710)
Αντε παλι,φωτιες αναβεις Γιωργο.
Η αληθεια ειναι οτι και εγω θα ηιθελα να μπω σε αυτη την κατηγορια(ειχα Βαραντερο)αλλα τα δεδομενα τα σημερινα δεν το επιτρεπουν,δεν πουλιετε το Βαραντερο....:yzμονο χαριζετε

άντε ντε , κάνε το καλό και έχω φιλαράκι που θέλει πως και πώς αλλά δεν μπορεί :)

manosamos 23-08-2010 14:28

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Man !!! ( 199745)
άντε ντε , κάνε το καλό και έχω φιλαράκι που θέλει πως και πώς αλλά δεν μπορεί :)

Τι,να το χαρισω?:rolleyes:
Αμα το ξεζουμισω......:cool:;)

Man !!! 23-08-2010 14:30

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από manosamos ( 199753)
Τι,να το χαρισω?:rolleyes:
Αμα το ξεζουμισω......:cool:;)

δεν ξεζουμίζετε σου λέωωωω !!! :sm7:

taksidiotis 23-08-2010 15:05

Απάντηση: ..Για αυτους που ειχαν VARADERO!!
 
πολύ σωστά το λένε.είναι καλύτερο το gs από το Vara...δεν σηκώνει καμία αμφιβολία.ίσως το Vara να ναι καλύτερο όταν φυσάει πολύ που λόγω βάρους είναι πιο σταθερό στον πολύ αέρα,στα υπόλοιπα όμως.μέτριο.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:54.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!