GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Πωλήσεις εξοπλισμού αναβάτου (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=105)
-   -   ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=30647)

tasosbob 17-04-2012 23:07

ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
8 Συνημμένο(α)
Καλησπερα σε ολους.Μετα απο πολλη σκεψη αποφασισα να πουλησω την στολη που πηρα πριν κανα 2μηνο(ειχα σχεδιασει ενα ταξιδι που δεν εγινε τελικα και μαλλον θα πουλησω και την μηχανη).Η στολη ειναι αφορετη κυριολεκτικα με τα ταμπελακια πανω(του παντελονιου το εκανε χειροτεχνια η μικρη :) :))Αγοραστηκε απο Γερμανια και μου στοιχισε κοντα στα 680 με μεταφορικα.Το μπουφαν ειναι ΧL και το παντελονι L και για να εχετε μια εικονα ειμαι 1.85 και 92-95 κιλα(ειναι και το πασχαλινο αρνι στη μεση;) ;)).Τωρα για τα REVIT τι να πω απλα τελεια σε κατασκευη, λεπτομερεια,πρακτικοτητα, αντοχη.Περιληπτικα να πω οτι εχει 2 επενδυσεις μια αδιαβροχη και μια κρυου(προσθαφαιρουμενες)πανελ αερισμου σε μανικια,στηθος,πλατη, απειρες τσεπες(ακομα και στη πλατη)και αλλα που θα δειτε απο τα λινκ.Η στολη λογω χρωματος δεν σπαει(δεν πουλαω ξεχωριστα το καθενα,αν ηταν μαυρη θα το εκανα)Τιμη 100 ευρω κατω στα 580ευρω.Τηλ 6930470018 Τασος
Revit Cayenne Pro Textilejacket - FC-Moto Shop.
Εβαλα το λινκ απο το fc moto για να παρετε πληροφοριες,τιμες και εχει και size chart για το σωματοτυπο.ΦΩΤΟ

tasosbob 19-04-2012 09:08

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
Κι ενα βιντεο παρουσιαση απο το ιντερνετ

kotskofi 20-04-2012 09:03

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
Την συστήνω ανεπιφύλακτα, την ίδια έχω και την έχω καταευχαριστηθεί. Καλοπούλητη!

tasosbob 20-04-2012 09:49

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kotskofi ( 660037)
Την συστήνω ανεπιφύλακτα, την ίδια έχω και την έχω καταευχαριστηθεί. Καλοπούλητη!

Ευχαριστω,και γω με μιση καρδια την δινω.Εχω ενα spyke 10HP το οποιο φοραω, ειναι πολυ καλο αλλα μολις εβαλα το revit δεν ηθελα να το βγαλω.Και να σκεφτεις οτι φοβομουν την παραγγελια απο το εξωτερικο για να μην κανω λαθος στο νουμερο,αλλα μολις τα φορεσα μου ηρθαν γαντι.Αν βαλεις και την εξωφρενικη διαφορα τιμης Ελλαδας-Γερμανιας ημουν διπλα χαρουμενος.Ας οψονται τα παιδια μου(ειναι και 2 πλεον)οποτε.........

costas68gr 27-04-2012 10:33

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
αχχχχχ ατιμη κριση αλλα καλοπουλητη φιλε θα βρω κατι για την τσεπη μου!!

tasosbob 27-04-2012 16:24

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από costas68gr ( 665876)
αχχχχχ ατιμη κριση αλλα καλοπουλητη φιλε θα βρω κατι για την τσεπη μου!!

Ευχαριστώ φίλε μου αν και νομίζω ότι για καινούργια στολή την δίνω σε πολυ καλή τιμή.....Αν τσεκαρεις λίγο τιμές Ελλάδας και εξωτερικού θα το καταλάβεις

tasosbob 09-05-2012 17:09

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
Αν και ο καιρος αλλαξε ειναι μια πολυ καλη επενδυση για το χειμωνα :re27::re27::re27:

tasosbob 09-05-2012 21:13

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
Επειδη απ'οτι ειδα επεσαν λιγο οι τιμες,η τιμη ειναι πολυ ελαφρα συζητησιμη.Και τονιζω το ελαφρα ετσι....;) ;) ;)

tasosbob 07-09-2012 15:31

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
Τώρα που αρχίζει να χειμωνιαζει,καιρός να ανανεωσω την αγγελία.Η στολή υπάρχει μιας και μεσολάβησε καλοκαίρι και δεν υπήρξε ενδιαφέρον για "χειμερινά" ρούχα.Η τιμη παραμένει 580€.Για όσους θέλουν να την δουν η στολή είναι Αθηνα-Ν.Ηράκλειο

vasorfa 11-09-2012 16:39

Απάντηση: ΣΤΟΛΗ REVIT CAYENNE PRO
 
Up για τον Φίλο!

(με το καλό να την δώσεις!;))


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:52.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!