GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ελλάδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=54)
-   -   Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=21566)

opets 24-06-2011 12:30

Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
Τώρα μου ήρθε το ρεύμα μετά από δυο ώρες διακοπή
Αλλά και γ@μ@ το0 κράτος μου μέσα που επιτρέπει σε μερικά μ@@@@να να κατεβάζουν τους δικόπτες για να εκβιάσουν για προσωπικά τους οφέλη το κράτος και 10.000.000 πολίτες.ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα
Που είναι ο εισαγγελέας να τους χώσει μέσα;;;;; Γιατί αν είχαν χώσει μέσα μερικά μ@@@@@να από δαύτους, οι άλλοι θα φοβόνταν και δεν θα τολμούσαν να κατεβάζουν διακόπτες.ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

stathigs 24-06-2011 12:33

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

CPretenteriS 24-06-2011 12:35

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
:mad::hmmm::mad::hmmm::mad:

IOTH1X 24-06-2011 14:04

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
Η ΔΕΗ είναι η μόνη που κάνει ‘ΔΙΑΚΟΠΕΣ’ φέτος...
Μην μιλάτε λοιπόν άσχημα για αυτά τα παιδιά που αγωνίζονται να μην αυξηθούν τα τιμολόγια μας από τους κακούς ιδιώτες που θα αναλάβουν….
Εξάλλου το τσιφλίκι του μπαμπά τους, όπως λένε οι ίδιοι, ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Είναι παιδιά ενός ανώτερου Θεού. Είναι ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ , συγνώμη…. ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ, βλαστάρια των ‘ζιβάγκο’ που αντιστάθηκαν (λέμε τώρα) τότε, για να μας γ@μήσουν μετά μόνοι και με κληρονομικά δικαιώματα.
Δεν είναι σαν εμάς τους κατώτερους του ιδιωτικού τομέα που χάνουμε τις δουλειές μας ή κλείνουμε τα μαγαζιά μας.
Σε κάθε περίπτωση εξαιρούνται οι τίμιοι, καθαροί και ηθικοί δημόσιοι υπάλληλοι που ευτυχώς υπάρχουν ακόμα……….
Όπως λέει και η λαϊκή ρήση (λίγο προσαρμοσμένη)…… Όταν λείπει το κράτος χορεύουν τα ποντίκια

petros76 24-06-2011 14:30

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από IOTH1X ( 408416)
Η ΔΕΗ είναι η μόνη που κάνει ‘ΔΙΑΚΟΠΕΣ’ φέτος...
Μην μιλάτε λοιπόν άσχημα για αυτά τα παιδιά που αγωνίζονται να μην αυξηθούν τα τιμολόγια μας από τους κακούς ιδιώτες που θα αναλάβουν….
Εξάλλου το τσιφλίκι του μπαμπά τους, όπως λένε οι ίδιοι, ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Είναι παιδιά ενός ανώτερου Θεού. Είναι ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ , συγνώμη…. ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ, βλαστάρια των ‘ζιβάγκο’ που αντιστάθηκαν (λέμε τώρα) τότε, για να μας γ@μήσουν μετά μόνοι και με κληρονομικά δικαιώματα.
Δεν είναι σαν εμάς τους κατώτερους του ιδιωτικού τομέα που χάνουμε τις δουλειές μας ή κλείνουμε τα μαγαζιά μας.
Σε κάθε περίπτωση εξαιρούνται οι τίμιοι, καθαροί και ηθικοί δημόσιοι υπάλληλοι που ευτυχώς υπάρχουν ακόμα……….
Όπως λέει και η λαϊκή ρήση (λίγο προσαρμοσμένη)…… Όταν λείπει το κράτος χορεύουν τα ποντίκια


+1200

tsompanis 24-06-2011 14:41

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από IOTH1X ( 408416)
.....


τα είπες όλα...

MARK 24-06-2011 15:09

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
:hmmm:

SenseiG 24-06-2011 15:11

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
Ναι και οταν ερχετε το ρευμα ολο και κατι καιγεται:mad:

kostas_366 24-06-2011 15:13

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
Θα έχεις <<φάει>> καμιά ζημιά φίλος, και θα σου την έδωσε, Σωστά?

GeorgeP 24-06-2011 16:10

Απάντηση: Γ@μ@ την ΔΕΗ μου και γ@μ@ τις διακοπές της
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από IOTH1X ( 408416)
Η ΔΕΗ είναι η μόνη που κάνει ‘ΔΙΑΚΟΠΕΣ’ φέτος...
Μην μιλάτε λοιπόν άσχημα για αυτά τα παιδιά που αγωνίζονται να μην αυξηθούν τα τιμολόγια μας από τους κακούς ιδιώτες που θα αναλάβουν….
Εξάλλου το τσιφλίκι του μπαμπά τους, όπως λένε οι ίδιοι, ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Είναι παιδιά ενός ανώτερου Θεού. Είναι ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ , συγνώμη…. ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ, βλαστάρια των ‘ζιβάγκο’ που αντιστάθηκαν (λέμε τώρα) τότε, για να μας γ@μήσουν μετά μόνοι και με κληρονομικά δικαιώματα.
Δεν είναι σαν εμάς τους κατώτερους του ιδιωτικού τομέα που χάνουμε τις δουλειές μας ή κλείνουμε τα μαγαζιά μας.
Σε κάθε περίπτωση εξαιρούνται οι τίμιοι, καθαροί και ηθικοί δημόσιοι υπάλληλοι που ευτυχώς υπάρχουν ακόμα……….
Όπως λέει και η λαϊκή ρήση (λίγο προσαρμοσμένη)…… Όταν λείπει το κράτος χορεύουν τα ποντίκια

:sm8:

(παραπονο: εμενα γιατι ''μου την πεφτετε'' οταν τα γραφω αυτα???:rolleyes:)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:54.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!