View Single Post
  #22  
Παλιό 23-02-2009, 16:25
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Ερώτηση για ηχεία ( Μη με κράξετε όμως )

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από emix Εμφάνιση μηνυμάτων
Οκ, θα μιλαω πιο σεμνα αλλα αυτο σε κατι τετοια πραγματα δε μ εκφραζει.
Οποτε προτιμω να μην μιλαω καθολου. Δηλαδη μονο τα καλα θα τονιζουμε και οταν κατι δεν μας αρεσει θα το βουλωνουμε; Αυτο θυμιζει αλλα φορουμς. Πιστευα οτι εδω μεσα υπαρχει αλλη λογικη.
Και ουτε εβρισα και κανεναν.
Το οτι ειναι καραγκιοζιλικι να βαλεις ηχεια στην μηχανη δεν σημαινει οτι κι αυτος που τα βαζει ειναι καραγκιοζης. Μηπως εγραψα πουθενα τετοιο πραγμα και δεν το καταλαβα;

Τελικα τα φορουμς μαλλον δεν μου ταιριαζουν γιατι δεν αντεχουν την αυστηρη κριτικη.
φίλε μου και εγώ την ίδια περίπου γνώμη με σένα έχω για κάτι τέτοια(ηχεία, φώτα περίεργα, εξατμίσεις, κλπ). Δεν σου είπε κανένας να μην μιλάς, ούτε σε υποχρεώνει κανένας να συμφωνείς με όλους...

απλά επειδή είμαστε μια παρέα, καλό θα ήταν πριν δημιουργηθούν παρεξηγήσεις να παίρνουμε τα μέτρα μας και να κρατάμε τους τόνους λίγο πιο χαμηλά, όπως προανέφερε ο Στράτος με πολύ καλή και φιλική διάθεση!!!

Φαντάσου δηλαδή να καθόμαστε εγώ, εσύ ο Στράτος και άλλοι 2-3 φίλοι ΄στο ίδιο τραπέζι για καφέ και επειδή δε σου αρέσει το μηχανάκι μου (R 850R), να αρχίσεις να λές πως είναι ''μικρό'' παλιό κλπ...
Μπορεί να είναι αλήθεια, απλά δεν ακούγετε καλά... Και μπορει εγώ να στραβώσω και να πω καμιά βλακεία και....


Κατάλαβες;;; Δεν φταίει το τί λέμε αλλά πως το λέμε και τι μπορεί να δημιουργήσει αυτό που λέμε... αυτό πάμε να προλάβουμε...

φιλικά και εγώ και με όλο το θάρος που μου επιτρέπεις!!! Βασίλης
Reply With Quote