View Single Post
  #14  
Παλιό 17-03-2010, 17:14
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Σημάδια διάβρωσης σε r1200GS ADV

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από morfeas Εμφάνιση μηνυμάτων
Φάνη καλησπέρα,

τρελαίνομαι γιατί τα λεφτά που έδωσα δεν μου περίσσευαν, ήθελα να το αγοράσω και να του πιω το αίμα όπως λες....αλλά....όταν δίνεις ένα σκασμό λεφτά έχεις και απαιτήσεις...έτσι δεν είναι ;;;
το αφήσω έτσι ποιος μου λέει ότι δεν θα γίνει όλο κόκκινο απο σκουριά;;;;;
Eχεις δικιο, αλλα βρε παιδι μου δεν εμπαινες σε κανενα φορουμ να διαβασεις πριν αγορασεις το οτιδηποτε? Εμπιστευτηκες το brand name και αυτο ειναι ολο? και μαλιστα μετα απο Γιαπωνεζικο???????

Τελος παντων, κοιταξε, αν ειναι μονον αυτο το προβλημα σου ''κανε την καρδια πετρα'' και παρε συρματακι, πανακι, αλοιφουλα και οτι τελος παντων χρειαζεται και κατσε μια Κυριακη με καφε και τσιγαρο και φτιαξε το και μην χαλιεσαι!!!!! Μακαρι να ηταν ολα τα προβληματα των μοτοσυκλετων σαν το δικο σου!!!

Α, και μην γκρινιαζεις για τον ''σκασμο'' λεφτα που εδωσες, το 60% αυτων ειναι το ονομα, και οταν παιρνεις ''ονομα'' ειτε ρουχο, ειτε παντοφλα, ειτε αεροπλανο ποναει πολυ περισσοτερο αν παθει κατι!!! Αλλα αυτο που ''επαθε'' εσενα δεν λογιζεται σαν βλαβη, μπορει να συμβει σε οποιονδηποτε ειτε ειναι κοντα σε θαλασσα ειτε οχι!! Λιγο η βαφη να ''ξεφυγε'' σε εκεινο το σημειο και να εβρεξε............ δεν θελει και πολυ!!!
Μην στενοχωριεσαι για τετοια πραγματα!!

Αν σου σπασει ο αξονας τοτε μάλιστα........να στενοχωρηθεις...... αν εισαι ορθιος ακομα!!!
Reply With Quote