View Single Post
  #19  
Παλιό 17-03-2010, 18:30
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: Σημάδια διάβρωσης σε r1200GS ADV

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν φταιει ΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ παιδες,,,,,

φταίει η μπο΄για που τις βάφουνε....(δυστυχως εχει παρει φυσαλιδες αερα) και να στα αλλαξουν παλι τα ιδια θα εχεις....ειχα και εχω ακομα αυτο το προβλημα ,μεχρι που στο τελος τσαντιστικα και μου ειπαν ακουσων ακουσων,,,,απο εκει που θα μου τα αλλαζανε(στο 6μηνο) στο εννιάμηνο περιμένανε να αλλαξει ο κωδικος,,,,στον χρονο επανω θα έβγαινε καποια αλοιφη και θα το πηγαινα στον Γερακα για να μου την περιποιηθουν,και να την τριψουν.....και πριν μερικες μερες σε προγραμματισμενο ραντεβου για service μου είπε το ΑΦΕΝΤΙΚΟ.....επαναλαμβανω το ΑΦΕΝΤΙΚΟ οχι καποιος μηχανικος,να παω μεσα στα αξεσουαρ να αγορασω την αλοιφη και να το παρω σπιτι να το τριψω(το αστειο ειναι οτι μου είπε οτι κανει και ΜΟΝΟ 1,5 ευρω...) ακουτε θράσος?????

Τεσπα,για εμενα η μόνη λυση ειναι αυτη που θα πραξω,μια επίσημη αλληλογραφια για 2-3 θεματακια που εχω με την μοτο μου---ΟΧΙ τιποτα σοβαρο,αλλα ετσι----ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ.......με παραληπτες την μαμα bmw,,,,,

Το γελοιον της υποθεσης είναι οτι σε τηλεφωνικη επικοινωνια για τις υπηρεσιας και την γνώμη μου για την μοτο-τα συνεργεια και την γενικοτερη οικονα, τους ΕΘΑΨΑ στην κυριολεξια και απαιτησα να επικοινωνησουν μαζι μου απο τα κεντρικα..........και μου ειπαν οτι θα το πραξουν.......

ΝΤΡΙΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!!!!!!!!ακουει κανεις???????


Εγω ακόμα περιμένω.........

αλλα οχι για πολυ ακομα....η επιστολη σε 2 εβδομαδες το αργοτερο , θα ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.......

ουφ......

τα είπα και ξεφόρτωσα......

και να σημειωθει στα πρακτικα....τα ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ μου ειναι κατι ψιλομακακιες ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ......(να μενουν συνεργειο τα μηχανακια 1 μηνα.....)
Mία από τα ίδια και εγώ(το έψαξα και δεν είναι σκουριά...αλλά μ@λ@κί@ δουλειά και κοροιδία).Οπως τα λέει ο Βασίλης παραπάνω είναι και ακόμη πιο πολλά.Το έχω κάνει θέμα και τα έχω γράψει με την οξείδωση? στα κάγκελα.
Reply With Quote