View Single Post
  #4  
Παλιό 21-05-2010, 18:00
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Επειγον-Αιμοδοσια

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Carduelis Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο παραπάνω άρρωστος όντως νοσηλευότανε στη ΜΕΘ αλλά πριν.. τρία χρόνια!!
Έκτοτε οι κακοήθεις ηλίθιοι που αναπαράγουν αυτές τις μαμακίες δεν σταμάτησαν να ενεργοποιούν αυτό το μαιλ με αποτέλεσμα μεγάλη αναστάτωση και σπατάλη τουλάχιστον χρόνου στη ΜΕΘ και την αιμοδοσία! Μακάρι να τους χώσουν μια μήνυση οι συγγενείς του να καταλάβουν τη διαφορά μεταξύ του "βοηθώ" έναν συνάνθρωπο και "παρενοχλώ" ένα νοσοκομείο και τους συγγενείς!
Νότη επειδή βλέπω πολλά νεύρα, δεν καταλαβαίνω γιατί.
Πέρα από το ότι το να ενοχλήσεις τους συγγενείς που μπορεί να έχουν χάσει και τον άνθρωπο τους και είναι τραγικό τρία χρόνια μετά να τους το θυμίζεις, ποιό είναι το πρόβλημα, εγώ αν πήγαινα να δώσω και μάθαινα ότι δεν υπάρχει τελικά ο ασθενής πάλι θα έδινα. Νομίζω ότι η βοήθεια που μπορεί να προσφερθεί είναι πολύ μεγαλύτερη από την "ζημιά" που γίνεται.

Τώρα εσύ που είσαι μέσα ίσως μπορείς να μας εξηγήσεις τους λόγους του εκνευρισμού σου που εκδηλώνεται με βαρείς χαρακτηρισμούς εναντίον ανθρώπων που τα κίνητρά τους είναι μάλλον αγαθά.

Και στο κάτω-κάτω ας φροντίσει ο όποιος φορέας αιμοδοσίας θέλει να προσφέρει υπηρεσία να φτιάξει μία φόρμα που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε αυτές τις περιπτώσεις και θα αναφέρει ξεκάθαρα, ημερομηνίες κ.λ.π

Υ.Γ. Μην τα βάλεις και με μένα τώρα απλά μου έκανε εντύπωση η "ορμητικότητα" του μηνύματος σου.
Reply With Quote