View Single Post
  #7  
Παλιό 27-05-2010, 22:26
boynos Ο/Η boynos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: perama
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή Απάντηση: Aθηνα Μαροκο(πληροφοριες)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ThanDim Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμείς που πήγαμε πέρσι τέλη Μάρτη, είχαμε κοντά στους 30+ στα νότια.... Ιούλιο μήνα.. χμ... λίγο επίφοβο.....

Θα μπείτε στην έρημο ή μόνο ασφάλτινες διαδρομές; Σε γενικές γραμμές δεν είχαμε κανένα πρόβλημα με την βενζίνη. Υπήρχαν πολλά βενζινάδικα και είχαν αμόλυβδη.

Πάντως μη σε πιάσει πανικός αν χρειαστεί κάποτε σε ένα ταξίδι να βάλεις σούπερ!! Πιο πολύ να στεναχωριέσαι μη βάλεις νοθευμένη αμόλυβδη!!!! Στην Ιορδανία που ήμασταν φέτος, δεν είχε αμόλυβδη και όλοι βάζαμε σούπερ. Απολύτως κανένα πρόβλημα στα μηχανάκια μας!!!
ΚΟΙΤΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΧΩΜΑ. ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ BMW F650GS DAKAR MOY TOY 2005ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΤΜ ADVENTURE TOY 2009 ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΟΥΠΕΡ. ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑΓΓΕΡΗ - ΦΕΖ - ΜΑΡΑΚΕΣ- ΟΥΑΡΖΑΖΑΤ - ΖΑΓΟΡΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝΕ ΤΑΓΓΕΡΗ ΠΑΡΑΛΙΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣΑΛΙΑ

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΕΙΧΑΝΕ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ 350 ΚΜ ΕΝΩ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΤΜ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΑ 230 ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΘΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΥΡΕΣΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ. ΤΗΑΝΚS KAI ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ

Last edited by boynos; 27-05-2010 at 22:37.
Reply With Quote