View Single Post
  #26  
Παλιό 12-03-2009, 17:14
wet & dirty Ο/Η wet & dirty βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: athens
Μoto: R1200GS ADVENTURE & UNIVEGA ALPINA HT-550
Μηνύματα: 2,942
Προεπιλογή Απάντηση: Μήπως ο εν λόγω κύριος είναι και εδώ;...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pepax66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν με κατάλαβες και θα τα ξαναπω
1. Είπα παπακι δεν ανέφερα εταιρεία!
2. Εαν έχεις δώσει μια μικρή περιουσία για να κάνεις τα γούστα σου είσαι σίγουρα σοβαρός και αγαπάς την μοτοσυκλέτα και επειδή εδώ είναι το GSFORUM ευλογάμε και τα γένια μας.
3. Έχω δουλέψει και delivery όπως και πολλοί άλλοι εδω μέσα και όποιος μου πει ότι πάνω στο μηχανάκι αυτό δεν έκανε μ@λ@κί@ λέει σίγουρα ψέματα.
4. Εάν είσαι κακαούνης΄σε ότι και να ανέβεις θα κάνεις ταρζανιές είναι σίγουρο, αλλά πες μου εσύ που νομίζεις ότι δεν κάνουν τα οχήματα τους οδηγούς πόσους ξέρεις που ανέβηκαν σε εντούρο και δεν το σούζαραν, πόσοι καβάλησαν street και δεν γκάζοσαν, πόσοι μπήκαν σε smart και δεν το σφήνωσαν όπουν βρήκαν, πόσοι οδήγησαν μεγάλο όχημα και δεν τσαμπουκαλέυτηκαν .................!
5. Όπως σου είπα δεν γενικεύω πράγματα αλλά οι κανόνες υπάρχουν όσο και να θέλεις να τους αγνοείς ή να πιστευεις ότι δεν εντάσεσαι σε αυτούς! Και όταν λέω ότι οι Bmwδάκιδες οδηγάνε με αξιοπρέπεια αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει και το αντίθετο ή ότι οι Vstromάκιδες, Varaderάκιδες κλπ οδηγάνε αναξιοπρεπώς!


Φυσικά και πάντα Φιλικά
Πέτρος

Φιλε ΄Πέτρο

για το πρώτο.δεν το ειπα για το παπακι αλλα για ολα τα μηχανακια

για το δευτερο.θέλω μια βοήθεια γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι θες να πεις(αν και δεν εχω μαλλια εχω ξανθια ρίζα)

για το τριτο.δεν εχω να πω κατι εκτός απο το οτι ειναι τιμή σου και καμάρι σου

για το τέταρτο.φίλε οτι ειπες τα έχω κανει(αν σκεφτεις οτι ειχα παντα καθαρόαιμα)εκτός απο τον τσαμπουκα(αποφευγω να τσαμπουκαλεύομαι)λογικα με αυτα που λες ειμαι κακαούνης και οδηγό BMW ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ(και γουστάρουμε)....ΜΗΝ ΛΕΩ ΟΝΟΜΑΤΑ
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΜΟΥ.


για το πεμπτο.αν πάρεις απο εμενα δεν οδηγώ με αξιοπρέπια(βλέπε το τεταρτο)και δεν σου λέω που παει η αξιοπρέπεια οταν μπω στο χώμα

να εισαι καλα φιλε!!!
Reply With Quote