View Single Post
  #220  
Παλιό 18-10-2010, 10:54
valerougas Ο/Η valerougas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: markopoulo
Μoto: s 1000 rr
Μηνύματα: 53
Προεπιλογή Απάντηση: Επίσημη ανακοίνωση της BMW Hellas - Meeting 17/10/2010 !!!

Ενα μεγαλο μπραβο για την bmw Ελλας που εκανε αυτην την εκδηλωση μεσω κρισης (αλλες εταιριες δεν κανουν τιποτα πια)
Πιστευω για τα ελληνικα δεδομενα ηταν ολα μια χαρα και η μικρες καθηστερησεις υπαρχουν παντου (ελεος μην γρινιαζουμε κιολας)
Ο χορος ηταν πολυ καλος για ενα τετοιου ιδους event κυριος για τα GS και of road δραστηριοτιτες (ενα απο τα επομενα να ειναι ασφαλτινο πιστα)
Η μπαντα επρεπε να ηταν εξω σε καποια εξεδρα ισως για να γινει πιο μοτοσυκλετιστηκη η ολη φαση ,θα ειχε και πιο πολυ κοσμο ......(ισως ο καιρος να ηταν το προβλημα)
Τζαμπα φαγητο και μπλουζακια στον Garmise δεν εχω παρει ποτε οσες χρονιες και να εχω παει (κατι ειναι και αυτο για τον ταλεπορο ελληνα)που αυτο και μονο λεει πολλα.40 μηχανακια για test ride ειναι παρα πολλα γι΄αυτο μην γκρινιαζετε μπορουσατε να κανετε και το απογευμα που εκανε οποιος ηθελε αμα ειχε κρανος γαντια και μπουφανακι....μεχρι και απο το σοφικο ηρθαν.
Ο ατυχος ''πυροσβεστης''αναβατης με το RT δεν ειχε μαλλον πατηση σε χωμα ποτε στο παρελθον με τοση μεγαλη φορα στο χωμα και την πατησε απο αγνια(σιγα σιγα ρε παλικαρι δεν θα πηγενε η φωτια πουθενα) και το μεγαλο βαρος μηχανης ηταν ακομα ενα προβλημα(480 κιλα), κριμα και περαστηκα του(ηθεμε να κανει φαντεζι την πυροσβεση).
Γενικα ηταν μια επιτυχιμενη προσπαθεια για εμενα και ολος ο κοσμος πρεπει να περασε μια ομορφη κυριακη,ξανα ενα μεγαλο μπραβο για οσους δουλεψαν για αυτο.
Απο μερος μου τους ευχαριστω για τον χωρο που μας παραχωρισαν μεσα στην εκδηλωση και στησαμε το περιπτερο τις ελληνικης λεσχης μοτο/στων bmw και χαρικαμε που γνωρισαμε μερικους απο εσας.Καποια αλλη εκδηλωση ισως και τους υπολοιπους.

και φοτο μια απο εμενα και τις μπεμπες μου

Attached Images
File Type: jpg bmw meeting 17-10-2010 038.jpg (100.8 KB, 50 views)
Reply With Quote