View Single Post
  #155  
Παλιό 01-06-2009, 19:44
NNN Ο/Η NNN βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Patra
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 479
Προεπιλογή Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
.....
ερώτηση... πως εξελίχτηκε το θέμα με τον "έξυπνο" συνεκπαιδευόμενο σου; (δεν θα πω κάτι πιο βαρύ γιατί μπορεί να είναι εδώ και τώρα με την ένταση που έχει μάλλον δεν συμφωνεί με το χαρακτηρισμό μου - πόσο μάλλον με χειρότερους) τι άλλο έγινε με το θέμα του; οι εκπαιδευτές πως αντέδρασαν; μήπως απλά πέταξε άδεια να πιάσει γεμάτα; (να του το φτιάξουν αν αρχίσει να φοβάζει) οι συνεκπαιδευόμενοι οι άλλοι τι είπαν; (και πίσω του και μπρος του)

πες μας τα κουτσομπολιά της υπόθεσης
Επειδή η πτώση έγινε λίγο πριν το τέλος της εκπαίδευσης, δεν είδαμε πολλά από τα μετέπειτα.
Μάλιστα οι περισσότεροι εκπαιδευόμενοι, μετά την πτώση, προχώρησαν προς το τέλος της διαδρομής και δεν είδαν το όλο σκηνικό. Εγώ το παρακολούθησα γιατί είχα πέσει περίπου 300 μέτρα πριν και επιστρέφοντας σταμάτησα να δω τι είχε γίνει.

Γενικά, ο Γιώργος και ο Παναγιώτης αντέδρασαν ψύχραιμα. Προς το τέλος άκουσα που του προτειναν μεταφορά στην Αθήνα αλλά από εκεί και πέρα δεν ξέρω τι έγινε.

Οι άλλοι εκπαιδευόμενοι δεν θυμάμαι να είπαν κάτι αλλά από το βλέμα τους όταν τους είπα βιαστικά το σκηνικό κατάλαβα ότι συμφώνησαν μαζί μου, τουλάχιστον οι περισσότεροι.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ramiod Εμφάνιση μηνυμάτων
γεια σας και απο μενα .ημουν και εγω εκει....... με μια λεξη θα ελεγα οτι ηταν "φανταστικο".μπραβο στο ΣΠΑΝΟ,,,
απλα ρε ΝΙΚΟ σημερα ειμαι πιασμενος τι να κανω....?
Και εγώ "πιασμένος" είμαι ακόμα .... Τι να κάνεις ??
Εγώ σκέφτομαι να πάρω την "μπέμπα" και να πάω καμιά χαλαρή βολτούλα ... ανεβασμένος στα μαρσπιέ ......
Βλέπεις, είμαι της ομοιοπαθητικής ......
Reply With Quote