View Single Post
  #22  
Παλιό 12-05-2011, 10:55
NLS Ο/Η NLS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: BMW R1200GS (από τους βλάκες που την είχαν πάρει καινούρια)
Μηνύματα: 4,915
Προεπιλογή Απάντηση: GeorgeP μια ερώτηση πριν από το να μη μιλάμε please...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Gemat Εμφάνιση μηνυμάτων
Εκτιμω οτι δεν θα δεχθει να απαντησει στις ερωτησεις σου ετσι οπως τις θετεις.

Εγω σιγουρα δεν θα τις απαντουσα. Μου θυμιζουν τις δημοσκοπησεις πριν τις εκλογες. Δεν ειναι δυνατο με ενα ναι ή ενα οχι να παρουσιασεις τη θεση σου ενα θεμα τοσο συνθετο.

Προβλεπω οτι ειτε δεν θα απαντησει, ειτε θα απαντησει με τους δικους του ορους (μακροσκελως-επεξηγηματικα).

Βλεπουμε! ...καλο βραδυ!
Ο Γιώργος είπε ήδη ότι θα απαντήσει. Στο κάτω κάτω συχνά πυκνά απαντά χωρίς να ρωτάται (και εγώ εξάλλου), δεν θα απαντούσε εδώ που τον ρωτάω προσωπικά; Ίδωμεν λοιπόν.

Θεωρώ ότι ήδη ότι θέλει να αναλύσει και υπεραναλύσει το έχει κάνει και ξανακάνει (και ξαναματακάνει), γιαυτό ήθελα ναι και όχι. Στο κάτω κάτω ικανότητα είναι και αυτό. Δεν θέλουν πάντα όλοι 10 σελίδες (μερικοί δεν κάθονται να τις διαβάσουν κιόλας).

Όμως εφόσον θεωρεί (και θεωρείς) ότι πρέπει να βάλει... τους όρους του, έστω, ΑΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ οι μακροσκελείς απαντήσεις να καταλήγουν σε σαφή απάντηση. Εγώ θα μείνω με τα ναι και με τα όχι. Ότι ρώτησα δηλαδή. Οι αναλύσεις ας υπάρχουν για να μην αισθανθεί ριγμένος και... ξέρω γω παγιδευμένος από τις ερωτήσεις μου.

Καλημέρα σας.
Reply With Quote