View Single Post
  #30  
Παλιό 29-07-2011, 10:23
Ακιs Ο/Η Ακιs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: 1200 ADV μαυρη και χοντρη.... HONDA C90 84'
Μηνύματα: 6,038
Προεπιλογή Απάντηση: ΙΤΑΛΙΑ ΒΑΤΙΚΑΝΟ ΑΥΣΤΡΙΑ ΕΛΒΕΤΙΑ ΛΙΧΝΕΣΤΑΙΝ

Αγαπητο μου φιλαρακι.....
Υστερα απο τοσα χρονια που πηγαιναμε μαζι διακοπες,η μοιρα αποφασισε να μας χωρισει και να τραβηξεις μονος σου τον δρομο για τις φαμπρικες της γερμανιας [εεεε,για τα ξενα ηθελα να πω].Θελω να προσεχετε πολυ,να ντυνεστε ζεστα και να τρωτε ολο το φαγακι σας.Να μην ξεχνας τα υπογλωσσια σου,οταν θα σε εκνευριζει η αλλη η μουρλη,να μην αμελεις να αδειαζεις τον καθετηρα σου οταν οδηγεις και να με παιρνεις τηλεφωνο να σου μεταφραζω το μενου στα εστιατορια.Να μην τρεχετε [εχω συνενοηθει με την γιωτα,μετα τα 80km θα βγαζει ενα κοπανο και θα σε φερνει στα ισα σου],και οταν θα ειστε πανω στο πλοιο να μην καθεσαι πολυ ωρα κοντα στην κουπαστη,γιατι θα γειρει το πλοιο και θα πνιγειτε.Επισης να ξερεις οτι το βραδυ που κοιμοσουν σε μετρησα και σε ζυγισα [περιφερεια-στηθος-γλουτοι],και αν τολμησεις να γυρισεις με αλλες αναλογιες,αλοιμονο σου!!
Εγω,με το που θα γυρισεις,θα σου εχω πλεξει εκεινο το πουλοβερακι που μου ζητησες για τις κρυες νυχτες του χειμωνα,και θα εχω τελειοποιησει και το 1200 adv μου,για να το αγορασεις ετοιμο και να ικανοποιησεις την κρυφη σου επιθυμια για τα 50cc που σου λειπουν......

Καλο Ταξιδι,καλα και ασφαλη χιλιομετρα να εχετε,με νεες εμπειριες,εικονες και πολλες φωτο......
Reply With Quote