View Single Post
  #101  
Παλιό 02-07-2009, 16:45
georgekostas Ο/Η georgekostas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ιωαννινα
Μoto: BMW R1200 GSA
Μηνύματα: 5,680
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gbmw Εμφάνιση μηνυμάτων
....εσύ φίλε Γιώργο είσαι διορισμένος ή αυτόκλητος υποστηριχτης του γιγιά;;;;
Ή είσαι ο ρομπέν των δασών των αδυνάτων όπως είσαι ο ρομπέν των δασών των μπεμβεδάκιδων υποδεικνήονταστους όλα τα προβλήματα των μηχανών του;

υπάρχουν αντικου#####στές, αντιφασίστες, άθεϊστές, αντιρατσιστές, αντιολυμπιακοί ..... και, και ....
Εσύ είσαι ΑΝΤΙ bmw .....γνωστό ....Για μιά ακόμη φορά το απόδειξες!!!!!!!!Θα ήθελα να σέβλεπα τι θάλεγες άμα σου βρίζανε το μηχανάκι σου σκουπίδι και σένα σε λέγανε ανόητο (δεν λέω μ@λ@κ@ για να μην σε προσβάλω,γιατί δεν είναι αυτός ο σκοπός μου) επειδή αγόρασες τη συγκεκριμένη μάρκα.Δηλαδή σαν να σου πει κάποιος οτι τα ΠΑΙΡΝΕΙΣ από τη honda για να είσαι αντιμπεμβεδάκιας και να μαζέβεις πελάτες για τα βάρα.....Δεν είναι δικαίωμα του καθενός μας να λέει οτι είναι ευχαριστημένος πολύ ή λίγο από το μηχανάκι του ;Πρέπει ΠΑΝΤΑ να βρίζουμε;;;;;;;;;Ή αυτός που είναι ευχαριστημένος πρέπει να είναι γλυφτης της εταιρίας μήπως και του κάνει κανά σέρβις δωρεάν;;;;;

Πραγματικά φιλικά,γιατί πάντα διαβάζω τα τεχνικά σου και σέβομαι τις γνώσεις σου.Αλλά να μου δώσεις το δικαίωμα να έχω και εγώ γνώμη για το μηχανάκι μου(δεν ξέρω αν είχες ποτε BMW για να μπορείς να συγκρίνεις;;;;;; ή ακους τον έναν και τον άλλον;;;
Εγώ είχα παλιότερα βάρα και ήμουνα ευχαριστημένος (τώρα που το λέω πρεπει να με πούνε γλύφτη της honda;;;) υ.γ. τώρα είμαι πιό πολύ ευχαριστημένος με την μπέμπα .....
+1000
Reply With Quote