View Single Post
  #7  
Παλιό 13-11-2011, 20:33
Andreas_F800GS Ο/Η Andreas_F800GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Αθήνα, Ηλιούπολη
Μoto: F800GS
Μηνύματα: 401
Προεπιλογή Απάντηση: Βοήθεια για αγορά μπότας Enduro.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από sid2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγνωμη φιλε μου και με ολο το θαρρος ! τσαμπα πραγματα δεν θα σου δωσει κανενας !! οι προτασεις που εχω να σου κανω εγω ειναι οι εξης!!!

1) παρε οποια μποτα φτανεις οικονομικα απο αυτες που ειδες στο ιντερνετ

2) μην πας στο χωμα μεχρι να βολευτης απο μποτες!!

3) παρε γαλοτσες που ειναι πολυ πιο οικονομικες και δεν βαζουν με τιποτα νερο!!!
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Να επισημάνω όμως ότι δεν ζήτησα τίποτα τσάμπα! Δεν μου τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια και ζήτησα να μου πει κάποιος αν έχει δοκιμάσει ή ξέρει κάτι σχετικά με τις μπότες που είδα για να μην πάρω κάτι που είναι τελείως μάπα. ΟΚ, δεν θα είναι σαν τις SIDI για παράδειγμα αλλά και στο 1/3 (ή και 1/4) της τιμής των SIDI φυσικά και δεν περιμένω θαύματα. Μια αξιοπρεπή μπότα που να μην κοστίζει το μισό του μισθού μου ψάχνω...

Όσο για το θέμα του νερού, η κουβέντα είναι καθαρά θεωρητική και χωρίς άλλο ενδιαφέρον εκ μέρους μου, μιας και η (όχι) εμπειρία μου δεν είναι αρκετή για τέτοιες εξορμήσεις. Γι' αυτό και στο αρχικό μου post δεν ανέφερα τίποτα σχετικά με ικανότητα αντίστασης στο νερό. Η κουβέντα πήγε εκεί και απλά την συνέχισα για να μάθω κάτι περισσότερο.

Χωρίς παρεξήγηση από μέρους μου και πάντα φιλικά.

Last edited by Andreas_F800GS; 13-11-2011 at 20:34.
Reply With Quote