View Single Post
  #104  
Παλιό 22-01-2012, 18:50
Magelanos Ο/Η Magelanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Athina
Μoto: Κ1200S
Μηνύματα: 846
Προεπιλογή Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spade ace Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάνο μου, πράγματι είσαι αξιοθαύμαστος και εξαιρετικός σαν άνθρωπος από το ελάχιστο που σε ξέρω και δη από την πρώτη κιόλας προσέγγιση που είχαμε μόλις σε πρωτογνώρισα και στεκόμουν να ταξιδεύω μαζί σου έστω και με τις περιγραφές του πρόσφατου ταξιδιού σου στη Ρωσία. Θυμάμαι και τότε είχες κάνει αναφορά για το ονειρικό ταξίδι που σχεδιάζεις προς την Ιαπωνία, και δεν σου κρύβω οτι σάστησα με τα σχέδια σου. Όμως θέλω να πω, πως άνθρωποι γνήσιοι και πιστοί στο σκοπό τους σπανίζουν..Αν και δεν σου προσφέρω κάποια πληροφορία, που μάλλον θα ήταν κάτι πολύ πρακτικότερο για σένα αυτή τη στιγμή της προετοιμασίας σου που θα καθορίσει και την έκβαση του ταξιδιού σου τελικά, επισημαίνω την αυτή σου απόφαση και σεμνότατη στάση και θέλω να στηρίξω τον Παναγιώτη - Μαγγελάνο, να πραγματοποιήσει όπως ξέρει αυτός, ο συνεπής και καθαρός τύπος που πρωτογνώρισα με τις ζωντανότατες εξιστορήσεις του, την κατάκτηση του. Έχε δύναμη, και στήριγμα και αρωγοί σου θα είναι οι εξαιρετικοί φίλοι του gsforum.
Υ.Γ Μακάρι να βρω την τόση απέραντη αρμονία και πίστη μέσα μου από τέτοια φανταστικά εγχειρήματα σαν του Πάνου!

Υ.Γ2 Πάνο αυτό που σίγουρα βρήκα είναι την νέα μου "Κ" ελπίζω να την ασιμώσεις πρώτος με την πρώτη ευκαιρία!
Με συγκινείς ρε μπαγάσα να είσαι καλά Αλέξανδρε κ’εγω χάρηκα που ήρθες στην παρέα του φόρουμ και σε γνώρισα. Και ποιο πολύ χάρηκα που έχεις πλέον στην κατοχή σου την Καλλονή.. Θα περιμένω με αγωνία να την δω. Σου εύχομαι πολλά χιλιόμετρα μαζί της.