View Single Post
  #48  
Παλιό 29-01-2012, 23:45
D_Artagian Ο/Η D_Artagian βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Patra
Μoto: R 1200 GS LC 2013
Μηνύματα: 630
Προεπιλογή Απάντηση: Interphone F4 , F5 , F3 vs Midland BT1 , BT2 , BT Next

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από emlazo Εμφάνιση μηνυμάτων

Επαναλαμβάνω τα ίδια και γίνομαι κουραστικός αλλα

Την συσκευή την έχω στα χέρια μου από την αρχή του χρόνου, αγορασμένη από το κατάστημα σου μέσω Internet. Έχει επάνω της ένα αυτοκόλητο με την ένδειξη R85. Έχει λοιπόν και την τελευταία έκδοση λογισμικού. Είναι και απο τις τελευταίες παραλαβές σας μια και περιλαμβάνει την σιλικόνη που αναφέρετε στα videoclip σας. Ποιοτικά μπορεί να είναι καλή, ο χρόνος θα το δείξει.

Χειριστικά όχι. Αυτό που λές παραπάνω δεν το κάνει το έχουμε συζητήσει ξανά στο ίδιο θέμα.

Αν ακούς μουσική (πχ FM) πρέπει να πατήσεις τουλάχιστον δύο φορές το κεντρικό πλήκτρο για να μιλήσεις με τον συνεπιβάτη σου. Για να ξαναγυρίσεις στο FM πρέπει να πατήσεις
1 φορά το κεντρικό πλήκτρο για να διακόψεις το intercom
2 φορές το πλήκτρο προς τα κάτω για να βρεις την λειτουργία FM
(3 φορές το πλήκτρο προς τα κάτω για να βρεις την λειτουργία Music Streaming αν άκουγες αυτή πριν)
1 φορά το κεντρικό πλήκτρο για να την επιλέξεις.
Το σταθμό που άκους το έχει κρατήσει τουλάχιστον!!

Λειτουργεί η δικιά σου διαφορετικά από την δική μου; Αν ναι ποιο firmware έχεις;

ok στην ευθεία γίνονται όλα αυτά. Σ ένα δρόμο με συνεχόμενες στροφές τι κάνεις;
Περιμένεις να βρεις την απαραίτητη ευθεία για να ξαναγυρίσεις σε μουσική;
Καλύτερα δεν καλείς ποτέ εσύ τον συνεπιβάτη σου, έχεις την ησυχία σου έτσι και αφήνεις αυτόν να μπεί σ αυτή την ταλαιπωρία εξ΄ άλλου αυτός δεν οδηγεί!

Για να μην κουράζουμε άλλο τους συνforumιτες, αν κάνω κάτι λάθος, ίσως μου δείξεις τον χειρισμό της στο Σοφικό.
αυτη την εβδομάδα θα δουλεύαμε ουτως ή άλλως σε video λειτουργίας του f5 , οπότε θα σε ενημερώσω να τα δεις (ελπίζω ο ήχος να είναι κομπλε) .
Σχετικά με το Σοφικό, θα είναι πολύ δύσκολο να ασχοληθούμε διεξοδικά , αλλά κάποια πράγματα πμορούμε να τα δούμε .
Λογισμικό νεό έχει βγεί πριν 1,5 εβδομάδα αν θυμάμαι καλά . Οπότε , λίγη υπομονή
Reply With Quote