View Single Post
  #65  
Παλιό 21-02-2012, 01:19
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Προεπιλογή Απάντηση: .... Gs καφεδακι στο Solingen!...ακομα ενας επισκεπτης

...το λοιπον φιλαρακια , περασα ενα δυσκολο 48ωρο ... ανταμείφθηκα ομως και με το παραπανω στο τελος ! Και οταν γραφω εδω οτι πινω κρασακι στην υγεια των χαζομπαμπαδων .....εννοω οτι , αλλο να πινεις κρασακι οτι να ναι ...και αλλο να πινεις κρασακι απ το τοπο σου και μαλιστα απ τον φιλο σου!

...ετσι, πριν αραξω να ξεκουραστω , δεν θα μπορω παρα να αναφερω δυο λεξεις και την χθεσινηβραδυνη ευχαριστη ,δευτερη επισκεψη του φιλου και συνονοματου συμφορητη KRASOPATERAS που βολταρει με τη GSια του αναμεσα σας εκει στα περιξ του Σχηματαρίου!...χεχε!





Γιαννακο σε ευχαριστω ρε φιλε !....ετυχες και στη περιπτωση λεμε που περιμενα τη κορη ...αλλα καθοτι και συ φρεσκος χαζομπαμπας ...τα ειπαμε ομορφα!!!! Χιλια ευχαριστω για το υπεροχο κρασακι που μου κανει παρεα αυτη τη στιγμη (..το Ροδίτη δεν τον ανοιξα ακομα)..και αλλα τοσα ευχαριστω για το παρεακι που καναμε μεχρι αργα το βραδυ εχθες!











...τα φιλια μου και τα χαιρετισματα μου σε ολους τους συμφορητες και ξερω πλεον οτι οντως θα τα ξαναπουμε και παλι!!!!

GSforum = ενωνει και τις χωρες!...χεχε!!!!

Reply With Quote