View Single Post
  #111  
Παλιό 31-03-2012, 19:57
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Απορια σχετικα με τα στιγματα των gps

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από kostasx Εμφάνιση μηνυμάτων
Σταυρο..έτσι είναι η γνώμες..
Το σίγουρο είναι ότι δεν ανέβασα την διαδρομή για να πάρω την δουλειά κανενός ή να θίξω κάτι
Ο Δημήτρης θεώρισε ότι ηταν λάθος και την κατέβασε

Το στενάχωρο για μένα είναι που καταλήγει ένα θέμα-όποιο και να ναι αυτό- σε τσακωμούς και χαρακτηρισμούς που δεν πρέπει να βλέπουμε/γραφουμε/ακουμε
Θα ήταν παράδοξο να συμφωνούν όλοι σε όλα, από εκεί και πέρα το θέμα αποτέλεσε απλά την αφορμή για όλα τα υπόλοιπα, τα αίτια είναι βαθύτερα και έχουν να κάνουν με το πως βλέπει ο καθένας το ρόλο του μέσα σε αυτή τη "παρέα", γιατί είναι εδώ, τι ζητάει, τι παίρνει, τι δίνει πως αντιμετωπίζει τους συνομιλητές του κ.λ.π

Για μένα όσο αστείο είναι να πει κάποιος ότι ανέβασες την διαδρομή για να πάρεις την δουλειά του Μανιάτη, άλλο τόσο είναι να κατηγορήσει τους Admin ότι είχαν κάποιο δόλο να το κάνουν αυτό, για ποιό λόγο, ίσα, ίσα που θα ήταν ένας ακόμα ¨κράχτης' για την επισκεψιμότητα του φόρουμ.

Έχω την άποψη μου γιατί το έκαναν, αλλά σίγουρα δεν μπορώ να την πω για λογαριασμό τους.

Από εκεί και πέρα ο τρόπος που τους "εγκάλεσε" ο "Emix" δημόσια για ένα θέμα που δεν αφορούσε ΑΜΕΣΑ τον ίδιο (εκ των υστέρων παραδέχτηκε ότι δεν ήταν ό ίδιος στην εκδρομή) μετατρέποντας τους αυτόματα σε "απολογούμενους" δεν ήταν ο ενδεδειγμένος και καλά έκαναν και δεν απάντησαν.

Όλα τα παραπάνω είναι η άποψη μου πάνω στο θέμα, δεν διεκδικώ το αλάθητο και σέβομαι την όποια άλλη άποψη αρκεί να μην συνοδεύεται με ειρωνείες και προσβολές.

Τέλος να γράψω ότι στα 3 χρόνια που γράφω εδώ έχουν σβηστεί και δικά μου post, δεν συμφωνούσα πάντα με αυτό αλλά κατανοούσα την ανάγκη να γίνει..

Πάντα φιλικά...
(με χαλάει που πρέπει να το γράφω αυτό γιατί είναι αυτονόητο.)
Reply With Quote