View Single Post
  #143  
Παλιό 10-09-2009, 19:05
kostas-patra Ο/Η kostas-patra βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: α
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: BMW ή VARADERO ??????????????????

επί του αρχικού ερωτήματος

όταν σε ενδιαφέρει να αγοράσεις το ένα ή το άλλο μοντέλο, από την α ή την β ή και την γ εταιρία, δεν πας με μπούσουλα το εγχειρίδιο του τμήματος μάρκετινγκ της εκάστοτε εταιρίας, μα ψάχνεσαι και κάπου στις μαύρες σελίδες, γιατί το θέμα δεν είναι μόνο τι μπορεί κάθε εργαλείο να κάνει, αλλά επίσης τι συχνά πυκνά παθαίνει

κανένας όμως δεν χαρακτήρισε το μαύρο μουσείο της bmw προβοκατόρικο ή πρακτορείο του ιάπωνα, ούτε γίνονται αναγωγές ότι σώνει και καλά όλα αυτά θα συμβούν σε όλες τις μηχανές με τον έλικα, μιας και ο παράγοντας, οδηγός, μάστορας, αναλώσιμα και συνέπεια, μπορούν να επιφέρουν σκαμπανεβάσματα που να μην χωρούν σε καμία στατιστική

όταν αγόρασα εγώ το 1100, η τελευταία και αξιοπρόσεχτη γνώμη που ζήησα επι προσωπικού ήταν του γιώργη, που έχει γνώμη, γνώση και άποψη και με βάση αυτές υποστηρίζει τα όσα λέει, έχοντας περάσει από το στρατόπεδο της bmw και που για τους λόγους του, καθόλα βάσιμους αποφάσισε να πάει σε άλλες πορτοκαλιές

το θέμα μας δεν είναι ο γιώργης και όποιος παίζει μπάλα επί προσωπικού, παίζει φάουλ, ακόμα κι εγώ

gsforum ναι, gsιφλίκι νο

φιλικά φίλε nls, με συνομοσιολογίες δεν χτίζονται ούτε γκρεμίζονται τα κάστρα που αντέχουν, η μεταπωλητική αξία μιας μηχανής δεν αυξάνεται με τα κρυμμένα ελαττώματά της, μα με τα επιδιορθωμένα. αυτό εγώ κρατώ από τις αντίθετες απόψεις, μια ευκαιρία να διορθώσω ελαττώματα, αν υπάρχουν και ευτυχώς με κάποιες ανακλήσεις προλαβαίνουν και διορθώνονται
Reply With Quote