View Single Post
  #33  
Παλιό 17-05-2012, 02:00
xurxes Ο/Η xurxes βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 4,060
Προεπιλογή Απάντηση: ΤΡΑΝΣΦΑΓΑΜΑΣΑΝ.... ο πρόλογος!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Levados Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε Πασχάλη

Τι μου θύμισες!!!
Εσύ έκανες το μισό Ράλλυ Θερμαϊκού (άσφαλτο) και το άλλο μισό Ράλλυ Δ.Ε.Θ. .
Οι διαδρομές είναι φανταστικές, τεχνικές, χρησιμοποιείς όλες τις ταχύτητες του σαζμάν, πηδάς, βουτάς τα κάνεις όλα.
Τα χώματα γίνονται άσχημα μόνο όταν βρέξει και επειδή έχω τρέξει και με χιόνι (Αρναία) εκεί παλεύεις με τιμόνι, γκάζι, φρένο, λεβιέ και ότι άλλο διαθέτει το αυτοκίνητο.
Γιά να καταλάβεις τι διαδρομές έκανες σου παραθέτω ονομασίες ειδικών διαδρομών:
Χολομώντας, Δουμπιά (το πάμε αριστερά φανταστικό φτάνεις με 200 + και πρέπει να στρίψεις αριστερή φουρκέτα), Πετροκέρασα, Πρόδρομος, Αρναία, Περιστερά. Δεν ξέρω αν ξέχασα κάποια.
Συνέχεια όμως μπορείς να πας προς Χαλκιδική μεριά και να κάνεις Σήμαντρα, Ορμύλια, Βαμβακού, Παρθενώνα κ.λ.π., κ.λ.π. με πολλά χιλιόμετρα και κακά τα ψέματα εγώ προσωπικά με τη μηχανή φοβάμαι, μάλλον θα φουντάρω σε κάποιο πήδημα και θα με ψάχνει κάποια ΕΜΑΚ.
Η Ουσία:
Τα Ελληνικά βουνά είναι ΑΠΑΙΧΤΑ, η Ελληνική επαρχία με τους ανθρώπους της φοβερή.
Προσωπικά έτσι αγάπησα τους αγώνες αυτοκινήτου επί 25 + χρόνια, τον μοτοτουρισμό, εντούρο με ΧΤ και ΤΤ, την ορειβασία και την ερασιτεχνική ενασχόλησή μου με την γεωργία και την μελισσοκομία (πριν μου τα εξαφανίσει κάποιος μάγκας πατριώτης μας).
Στην μεγαλούπολη ξεχνάμε ότι υπάρχουν και κάποια άλλα χρώματα πέρα από το γκρι.
Τα αηδόνια δεν καταλαβαίνουν από κρίση. Ας τα ακούσουμε να ευχαριστηθεί η ψυχή μας.
Πάντα όρθιοι
ΛΕΒΑΔΟΣ

μΕ αρέσει ο τρόπος σκέψης σου....ομοσταυλε εύγε!!!!
Reply With Quote