View Single Post
  #470  
Παλιό 15-07-2012, 21:29
Magelanos Ο/Η Magelanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Athina
Μoto: Κ1200S
Μηνύματα: 846
Προεπιλογή Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από sid2011 Εμφάνιση μηνυμάτων


Φίλε μου Παναγιώτη όσο και να λυπάμαι σέβομαι την απόφαση σου και όπως είπε και ο Βαγγέλης εμείς θα είμαστε εδώ όποτε μας χρειαστείς να σε στηρίξουμε ! ο καιρός που μεσολαβεί μέχρι το επόμενο καλοκαίρι είναι μια ευκαιρία να προετοιμαστείς ακόμα καλύτερα αφού είδες ποιος ήταν μαζί σου πραγματικά και ποιος οχι ! επίσης κάποια στιγμή πιστεύω πως θα έπρεπε να μάθουμε όλοι ποιος ηταν ο αδύνατος κρίκος της αλυσίδας που στέρησε να πραγματοποιηθεί το όνειρο ζωής όπως το χαρακτήρισες στερώντας παράλληλα και τα όνειρα ολωνων μας που που θελήσαμε να ονειρευτούμε μαζί σου έστω και εξ αποστάσεως στηρίζοντας εσένα σε ενα τόσο δύσκολο εγχείρημα ! τελειώνοντας σου ξαναθυμίζω οτι σε οτι αφορά εμένα στα Τρίκαλα θα με βρεις οποτε με χρειαστείς !

Φώτη να είσαι καλά φίλε.. ότι έγινε, έγινε, κάθε εμπόδιο για καλό και σ’αυτό θα μείνω. Πείρα πολλά θετικά πράγματα από όλους εσάς, με όλη αυτή την προσπάθεια, και την βοήθεια μέσα από την καρδιά σας για να πραγματοποιηθεί αυτό το ταξίδι. Έμαθα όμως πολύ περισσότερα και τώρα ξέρω τα βήματα, που πρέπει να κάνω στο άμεσο μέλλον για να πραγματοποιήσω ένα τέτοιο ταξιδιωτικό εγχείρημα. Οπότε καλό να κρατάμε τα θετικά, και πάμε μπροστά.

Ευχαριστώ και πάλι όλους τους φίλους γνωστούς και αγνώστους…

Καλό θα ήταν να κλειδωθεί το θέμα γιατί δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος πια να μένει ανοικτό..