View Single Post
  #620  
Παλιό 11-09-2012, 00:23
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από siraxanz Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλαράκι, εσένα κάποιοι σε φοβηθήκανε...

και του χρόνου
Ομορφάντρας γαρ και Πολύ καλό παιδί. Είναι να μην φοβάσαι...


Έτσι ξεκίνησε η μέρα για να πάμε να περάσουμε όμορφα.

Άποψη από το cockpit...




Ακολουθούν φωτό από την διαδρομή, τις όμορφες και τους όμορφους.









Η ΄ψηλή΄ μου, κορμάρα εεεεεεεε…









Το σπιτικό στήνει το σπιτικό του…



Το σπιτικό μου με το άλογο απ΄ έξω.




Και τέλος φωτό ενός ονειορεμένου Ιονίου. Best place on earth.



Εκεί εμείς κάναμε μπάνιο. Δεν ήθελα να βγω από την θάλασσα.



Και του χρόνου να ειμαστε καλά.

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για την παρέα και τις ρακές που μας έδινε ο Γιάννης, πριν ακόμη ξεκινήσουμε.


Τον Σταύρο, που με υπέμενε τόσο υπομονετικά, και τόσες ώρες στο φτερό του.

Δεν μπορούσε να μου ξεφύγει με την καμία όμως.


Τον μανιακό που μου δάνεισε – κουβάλησε - έστησε την σκηνούλα ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟ HILTON.

Ξαναπές με χλίδα…



Τα υπόλοιπα παιδιά της παρέας Γιάννη - Γιώργο και Παναγιώτη, που ξεκινήσαμε μαζί και φτάσαμε με ασφάλεια στον προορισμό μας.

Τον Πασχάλη… τον άνθρωπο - πρόγραμμα. Μόλις έφτασαν και χαιρετάγαμε, κάτι του έφταιγε, πηγαινοερχότανε, δεν μπορούσε να χωνέψει ότι έχασε την διασταύρωση - ψιθύριζε και μου λέει: ο ckk, χάρηκα. Και συνέχισε τα μαμοσταυριλίκια του. Γνήσιος αγχωμένος πωλητής με budget, στόχους και πρόγραμμα, μας έφτιαξε την εκδρομή μια χαρά.


Τα άλλα παιδιά από Θεσσαλονίκη… άπαικτα. Ψυχές καθαρές, γνήσιες., , τατοο, Σάκης, Λάμπρος, με την τόσο χαρακτηριστική ομιλία τους, κάθε φορά νόμιζα ότι θα με ρώταγαν: δηλαδή, τι δεν κατάλαβες?


Και βέβαια Νάκος. Αξία – εγγύηση. Προβατίνα από την πατρίδα, μαριναρισμένη (δεν παίζεται σας λέω το άτομο), σε πάγο στο τριβάλιτσο, με σχάρες ΚΑΙ ΚΑΡΒΟΥΝΑ. ΡΕΣΤΑ σας λέω.

Τόλης και Αντώνης από τον ωραίο Βόλο, όπου έχω περάσει θεϊκά χρόνια αεροπορίας στην ΄11, με τον φίλο μου τον Γιώργο τον Μάλλια.

Τον ιπτάμενο φοίνικα, Μαγγελάνο και Τεό,

Το χαμογελαστό Βαγγέλη από τα Τρίκαλα και




Στο τέλος κτυπήσαμε και έναν Μάριο με τις μεγαλύτερες ποικιλίες στον πλανήτη. Υποσχέθηκε ότι θα έρθει την Τετάρτη στον καφέ.


Sorry αν ξεχνάω κάποιον. Ήμασταν τόσοι πολλοί και δεν σας ήξερα και από παλιότερα.


Πέρασα τόσο ωραία, στρίψαμε ψιλοσβέλτα, η παρέα όμορφη…

Άντε να το ξανακάνουμε.







Last edited by ckk; 11-09-2012 at 00:35.
Reply With Quote