View Single Post
  #20  
Παλιό 30-09-2012, 08:04
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Samsung Galaxy S3 εναντίον Apple iPhone 5

Αν δεν ξερετε τουλαχιστον μην γραφετε ΑΣΧΕΤΑ πραγματα...Samsung Galaxy S III White

Ελεος...

Μεχρι πριν το Android ολοκληρωθει ναι ηταν καλυτερο το iphone...τωρα ομως οχι αφου για απλα πραγματα η apple συνεχιζει το χαβα της. Τι να το κανω αν μπορω να μεταφερω τραγουδια μονο με itunes και μονο απο συγκεκριμενο υπολογιστη?? Οπως και ολα τα απλα πραγματα οπως ταινιες φωτογραφιες, οταν απο την αλλη πλευρα υπαρχει μια απλη αντιγραφη-επικολληση?? Τι να το κανω αν ο browser δεν μπορει να προσαρμοσει το κειμενο οταν ζουμαρεις εν ετη 2012 και βγαζω τα ματια μου και ταλαιπωρουμαι στο δεξια αριστερα με την οθονη?? Αμ το αλλο που δεν μπορω να δω ενα βινρεακι flash player η ακομα και ενα αγωνα live αφου το ''προηγμενο'' τεχνολογικα iphone δεν εχει flash player ουτε καν το ipad με οθονη 10 ιντζων!!! Για το τελειως κλειστο λειτουργικο ας μην μιλησω...
Ειμαι ενας χρηστης που πραγματικα πινει το αιμα των κινητων αφου τα χρησιμοποιω σαν υπολογιστη mp3 αλλα και gps, απο το android 2.2-2.3 και μετα το πεταξα το iphone (ειχα το 3 και το 4) διοτι το μονο που μου προσφερε ηταν design και ενα λειτουργικο που δεν κολαει (να τα λεμε τα καλα)...τιποτα αλλο ομως...

Και δεν τιθεται θεμα κολημματος αφου ειχα το 3 και το 4...
Reply With Quote