Θέμα: Ροδόπη 2013
View Single Post
  #3  
Παλιό 16-04-2013, 23:57
Vagelis Gar Ο/Η Vagelis Gar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Τρίκαλα
Μoto: Γριά
Μηνύματα: 2,014
Προεπιλογή Απάντηση: Ροδόπη 2013



Γιώργος.
Εσύ παλικάρι μου είσαι μεγάλο τρελοκομείο αλλά δεν το έχεις καταλάβει ακόμα :P
Θα σε χρειαστούμε σύντομα για το project που σου μίλησα για τις βαλίτσες. Φρόντισε να βρεις τα μοντέλα που είπαμε και κανόνισε να κάνεις επαγγελματική δουλειά. Ξέρεις εσύ, δεν λέω τίποτα άλλο...


Γιάννης. Αδερφός
Τρελή ατάκα την ώρα που ερχόταν το δεύτερο λίτρο "νερού της φωτιάς".
Εγώ - Παιδιά εγώ δεν πίνω παρά μόνο λίγο όταν υπάρχει καλή παρέα.
Γιάννης - Ούτε εμείς πίνουμε αλλά έχουμε κάθε βράδυ καλή παρέα.
Οκ, δεν την παλεύετε μια....


Νίκος
Μην το σκέφτεσαι πολύ παλικάρι μου. Live and let Die


Μουσταφά και ? (άτιμο αλτσχαιμερ....)
Δεν προλάβαμε να πούμε πολλά Μουσταφά αλλά το χαμόγελο σου τα λέει όλα. Ελπίζω να ξανασυναντηθούμε


Γιάννης
Νταξ, δεν έχω λόγια για τον έτερο Γιάννη της παρέας. Έχουμε ταξιδέψει μαζί, έχουμε γελάσει, έχει αποκοιμηθεί στα πιο απίθανα μέρη :P αλλά με μια φράση "Μαζί σου φίλε θα γύρναγα τον κόσμο".

Η ώρα κάπου κοντά 03:00 και ο Σπήλιος έτοιμος να φύγει από το μαγαζί και να μας αφήσει τα κλειδιά. Το κάνει συνέχεια όταν οι συγκεκριμένοι τύποι πάνε στο μαγαζί του. .
Check please, αύριο έχει εγερτήριο και δεν θα ήθελα να είμαστε η αιτία που θα αργήσει η ομάδα να ξεκινήσει για το ταξίδι.

Α, ξέχασα να αναφέρω το κυριότερο. Εκεί που πίναμε τις μπύρες μας στο Colombia μου λέει ο Γιάννης
"Ρε, λες να έρθω και εγώ μαζί σας στο διήμερο?"
"Και το σκέφτεσαι παλικάρι μου?"
'Ενας ακόμη στην παρέα μας

Αγώνας ξανά για το ποιός θα πληρώσει και με την λήξη ο πίνακας έδειχνε Γηπεδούχοι-Φιλοξενούμενοι 2-0. Καλάαααα, δεν θα έρθετε προς τα κάτω?

Αφού αφήσαμε τον Νίκο στο ξενοδοχείο λέω: "Ρε 'σεις, νιώθω μια ατονία. Παίζει κανένα μαγαζί με παγωτό μηχανής?" Κάτι είπανε μέσα από τα κράνη τους, σαν "Γαλλικά" μου ακούστηκαν . Στάση σε ανοιχτό περίπτερο κάπου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και βρεθήκαμε να τρώμε παγωτάκι στις 4 τα ξημερώματα. Αυτή τη φορά μείωσα κατά κάποιο τρόπο το σκορ αφού έπεισα τον περιπτερά πως είμαι Σαλονικιός. Και "σε λέω" και "μένω Ναυαρίνου" και "αυτοί σου μοιάζουν για Θεσσαλονικείς?"

2 ώρες μέχρι το υποτιθέμενο ξύπνημά μας. Ώρα για ξεκούραση...

Διαδρομή 1ης Ημέρας
Reply With Quote