View Single Post
  #792  
Παλιό 20-05-2013, 15:02
tthodor Ο/Η tthodor βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Krioneri
Μoto: F800GS
Μηνύματα: 69
Προεπιλογή Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tthodor Εμφάνιση μηνυμάτων
να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου, το Νίκο (Λεοντοκαρδο) για την άμεση ανταπόκριση

Σήμερα πήγα και από τον Θανάση έκανα και το service μου.... γενικά πολύ ικανοποιημένος και από τα πρακτικά του πράγματος και από όλη την διαδικασία........Χίλα ευχαριστώ λοιπόν πάλι, στον Νικο, στο Forum, στον Θανάση και στην motion 'n style....

Θα ήθελα να εκφράσω δημόσια της ευχαριστίες μου στον Θανάση, για άλλη μια φορά. Πριν πάω τη μηχανή μου για Service, σε ένα κακοτράχαλο ανέβασμα στο Καντήλι σε προηγούμενη εκδρομή, το μηχανάκι μου, "εβρασε", πέταξε νερά από την υπερχείλιση. Από αφηριμάδα/βλακεία και μιας και δεν μου το ξαν'ακανε, στο προηγούμενο service ξέχασα να το αναφέρω στον Θανάση . Δυστυχως μέσα στο ΣΚ, πάνω στα άγραφα μου το ξανάκανε...., και σήμερα, πήγα από τον Θανάση, ο οποίος δωρεάν έψαξε το θέμα εκτενώς και το διόρθωσε. Τελικά (για την ιστορία) σε κάποιο από τα πολλά πεσίματα στο βουνό, πήρε αέρα στο κύκλωμα ψύξης, οπότε μου έκανε εξαέρωση και τέλος καλό όλα καλά....

Reply With Quote