View Single Post
  #284  
Παλιό 20-05-2013, 15:33
8avos Ο/Η 8avos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2013
Περιοχή: Λαρισα
Μoto: vespa gts 250- vespa gs 160 '64
Μηνύματα: 192
Προεπιλογή Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...

Χαίρεται και από μένα σ΄αυτό το νήμα.Φαντάζομαι θα χετε πληροφορηθεί αλλά εάν όχι μπορείτε να κοιτάξετε στην υπογραφή μου,το ταξίδι που ζούμε και αναπνέουμε τους
τελευταίους μήνες εγώ με το φιλαράκι μου Στέργιο.Στο θέμα μας.

Το επάγγελμά μου είναι ηλεκτρολόγος εγγαταστάτης.Επαγγελματικά τηρώντας "βιβλία" έχω από το 2000,υπαλληλικά από το 1993.
Οι τιμές των ηλεκτρολογικών,καθορίζονται από τον εκάστοτε σύνδεσμο ηλεκτρολόγων.

Αυτό που θέλω να αναφέρω είναι έχοντας έδρα την Λάρισα,μπορώ να κάνω έκπτωση έως 70% στον κατάλογο ηλεκτρολογικών εργασιών που έχουμε στην πόλη μας.
Εαν υπάρχει κάποιο "έργο" και εκτός Λάρισας(που να μη δεσμεύει τις εργασίες πλέον των 3 μηνών από το παρόν πόστ)μπορώ να κάνω αντίστοιχες εκπτώσεις κατόπιν συμφωνίας.

Επίσης μπορώ να εκδόσω "ηλεκτρολογικό σχέδιο" με μέτρηση test-boy tv455 στην τιμή των 70ευρώ,προσθέτωντας Φ.Π.Α και ρελέ αντιηλεκτροπληξίας όπου απαιτείται.

Υ.Γ.
α)οι τιμές είναι μέχρι τον οκτώβρη που θα φύγω,να μην δημιουργώ θέματα σε συναδέλφους που παλεύουν καθημερινά με τα θηρία(ΤΕΒΕ,ΦΠΑ,επιμελητήρια,ενοίκια,ΔΕΚΟ)
β)θα χαρώ να απαντήσω σε οποιαδήποτε συμβουλή-απορία κάθε ενδιαφερόμενου με το "ρεύμα" ασχέτως συνεργασίας.

Last edited by 8avos; 20-05-2013 at 15:51.
Reply With Quote