View Single Post
  #30  
Παλιό 22-05-2013, 13:44
TIME Ο/Η TIME βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: BMW R 1150 GS - ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΟ KYMCO JETIX 125
Μηνύματα: 192
Προεπιλογή Απάντηση: Να σας πω τι βίωσα σήμερα!

mario όταν έγραψα το συγκεκριμένο ποστ προσκόμισα στοιχεία για την "κοροιδία" κάποιων εμπόρων (όχι όλων).Ανέφερα χαρακτηριστικά την δήθεν προσφορά που μας είχε κάνει κάποιος για ΚΤΕΟ και έπειτα από ένα ψαξιματάκι στο site του διαπίστωσα κι εγώ και άλλοι από εδώ μέσα πως μας δούλευε διότι οι τιμές ήταν ίδιες με αυτές που μας είχε προτίνει.Έπειτα έσπευσε να το διορθώσει μετά από επικοινωνία των moderator του forum.Που σφάλω λοιπόν;
Προφανώς δεν διάβασες όσα έγραψα και παρέθεσα.
Επειδή από την πρώτη μέρα που μπήκα στο forum διαπίστωσα πως ο καθένας νοιάζεται για τον άλλο (είναι παράξενο για την εποχή μας - αλλά και οι bmwδάκιδες έχουν "αγκιά" και καρδιά!) ήθελα να προφυλάξω - ενημερώσω.
Που είναι το λάθος μου;
Τώρα αν η κουβέντα χάθηκε κάπου στο δρόμο δε φταίω εγώ.
Δεν ενεπλάκην και άφησα να κυλήσει..
Βλέπεις είμαστε όλοι παιδιά και βράζει το αίμα μας οπότε ξεφεύγει καμιά φορά η κουβέντα από τα σαβουάρ βίβρ!!!Εκεί το αποδίδω!
Όσο για τις ομαδικές έχω ψωνίσει κάμποσα πραγματάκια και δεν γυρίζω την πλάτη ούτε τις αποφεύγω...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mario Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν αγαπητοί συμφορουμιτες για να μην παρερμηνευουμε τα αυτονόητα έχουμε και λέμε :
Ο φίλος TIME μεσολογγιτης σωστά μας είπε για την χαμηλότερη τιμή που βρήκε σε προϊόν,λανθασμένα όμως επιτέθηκε στις ομαδικές μας γενικά καθ 'ότι θα έπρεπε να γνωριζει ότι τα καταστήματα μας έχουν δώσει εκπτώσεις σε συγκεκριμένες εταιρίες και κωδικούς. Σαφώς και πάντα θέλουμε το φθηνότερο ΟΛΟΙ ΜΑΣ και καλό είναι να κάνουμε ομαδικές προς όφελός μας αλλά ας είμεθα πιο επιφυλακτικοί στις κατηγορίες μας εναντίων αυτών των καταστημάτων.
Ο φίλος Ναπολέων καλά θα κάνει πριν ποστάρει την κάθε.....σκέψη του να ανατρέξει στην πρώτη σελίδα κάθε ομαδικής που αναφέρει τον τρόπο με τον οποίο απολαμβάνει τα προνόμια της κάθε έκπτωσης. Όπως είπε και ο forester καλά έκανε και δεν σου έδωσε την έκπτωση της ομαδικής παρά ίσως μια απλή μείωση τιμής. Αν μη τι άλλο να εμφανιζόταν ο καθένας και με της πλάτες του GSforum να ζητάει εκπτώσεις και ότι άλλο.

Εδώ θα ήθελα να αναφέρω πως ο κάθε επαγγελματίας που μας κάνει κάποια έκπτωση,περιμένει στο τέλος του χρόνου να δει αν είχε νόημα. Αυτό λοιπόν το βλέπει μόνο μέσα από το GSforum δεν έχει κάποιο άλλο τρόπο και γι'αυτό επιβάλλεται να τηρούμε τους κανόνες της εκάστοτε ομαδικής.

Υ.Γ προς τους φίλους που εκδήλωσαν ενδιαφέρον για τα στοιχεία για το κατάστημα που πήγε ο Ναπολέων να μην είστε παρορμητικοι. Δείτε τι νούμερα λάστιχα φοράει και αν είναι ίδια με της BMW και όπως προείπαν και άλλοι δείτε και πόσο φρέσκα είναι.

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!