View Single Post
  #17  
Παλιό 10-07-2013, 11:30
D_Artagian Ο/Η D_Artagian βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Patra
Μoto: R 1200 GS LC 2013
Μηνύματα: 630
Προεπιλογή Απάντηση: Interphone F4 βλάβη και εγγύηση

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mikochem Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό πάντως εγώ δεν το κατάλαβα.

Απειλείς κάποιον που θέλει να πει κάτι για τα προιόντα σου?

Εσύ για ποιον λόγο είσαι εδώ? Για το χόμπι σου ή για να βρίσκεις πελάτες ή/και να λογοκρίνεις - ελέγχεις τους πελάτες σου?

Ο καθένας είναι υπεύθυνος για αυτά που γράφει. Υπάρχουν οι οδηγίες του forum καθώς και οι admin για να τηρούν την τάξη. Δεν χρειαζόμαστε άλλους.

ΥΓ: Ο γραφόμενος είναι και πελάτης σου.
Λυπάμαι που μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία, αλλά επειδη ακριβώς κάποια πράγματα που γράφονται εδώ δεν είναι απολύτως σωστά, οφείλω να διαφυλάξω την ακαιρεότητα των λεγομένων για την επιχείρηση με δεδομένη την διπλή ιδιότητα που έχω. ΦΥΣΙΚΑ και ΔΕΝ απειλώ, ΔΕΝ φέρω σε τάξη τίποτα, ΔΕΝ με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο. Αυτό έλλειπε.. Είδες εσύ κάποια απειλή σε αυτό που έγραψα ;

Μιλόντας σαν Γιάννης, το πως είμαι εδώ - τι έχω κάνει, μπορεις να το δεις απο τα post μου. Γράφω πολύ πριν το MotoRAID ακρβώς στο ίδιο ύφος..
ΑΝ ΗΘΕΛΑ να έχω πελάτες απο τα forum, πίστεψε οτι θα μπορούσα να έχω εκατοντάδες παραπάνω γυρνώντας απο forum σε forum και κάνοντας αυτά που κάνουν άλλοι συνάδελφοι. Αλλά προτιμώ να μείνω καθαρός, γιατι με νοιάζει το βάθος.

Μάρτυρες μου οι φίλοι - φορουμίτες ο οποίοι με ρωτάνε καθημερινά πράγματα, και επιμένω να στέλνουν μηνυματα που αφορουν εμπορικό κομμάτι στο e-mail της επιχείρησης και οχι εδώ γιατι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ εδώ για εμπορικό σκοπό. Παρολα αυτά, απο τη στιγμή που κάποιος ποσταρει εδώ, και το βλέπω (γιατι μπαίνω λιγο στο φορουμ λόγω φόρτου εργασίας), και μπορώ να απαντήσω, θα το κάνω.

Ελπιζω να έγινα κατανοητός, δεν θα ασχοληθώ στο παρόν θέμα για κάτι άλλο, πολύ ευχαριστώς αν το θέλετε να σας περιγράψω εφόσον ζητηθεί το τι κάνω εδώ
Reply With Quote