View Single Post
  #23  
Παλιό 11-07-2013, 00:35
georgios Ο/Η georgios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: BMW R1200 GS - 2011
Μηνύματα: 327
Προεπιλογή Απάντηση: Interphone F4 βλάβη και εγγύηση

Καλησπέρα και από μένα... Μόλις επέστρεψα από Κόσοβο και πέφτω σε βομβαρδισμούς από mails.
Θαρρώ πως έχουμε 3 ζητήματα στο thread: 1) Το ζήτημα της διάρκειας της εγγύησης. Το θαύμα έγινε και πλέον η Interphone δίνει 24 αντί για 12 μήνες. Η γνώμη μου, ή τέλος πάντων η ενημέρωση που είχα από την οδηγία, δεν αλλάζει! Είτε γίνονταν είτε ΔΕΝ γίνονταν το θαύμα. Τώρα περί ερμηνείας νόμων/οδηγιών/προεδρικών διαταγμάτων μου φαίνεται δεν είναι επί της ουσίας και θα ξεφύγει χωρίς λόγο.
2) Το ύφος του Γιάννη και η φαινόμενη απειλή. Θα πρέπει να είσαι πολύ... που λέει και ο ελληνικός λαός. Κατάστημα πανελλήνιας εμβέλειας να κάνει μήνυση για συκωφαντική δυσφήμιση σε μέλος φόρουμ με θέμα, σχετικό με τα προιόντα που εμπορεύεται το κατάστημα!
3) Για την ποιότητα της interphone ότι και να πούμε θα είναι λίγο. Εγώ καλώς ή κακώς είμαι ένας από αυτούς που είχαν την F4, F5 και πλέον F5XT. Υπάρχει προφανώς ένα παράδοξο. Γιατί τις αγοράζω αφού δεν είμαι ικανοποιημένος. Η απάντηση σχετικά απλή. Είμαι ικανοποιημένος. Όχι όμως απόλυτα. Η μονάδα είναι άψογη για το σκοπό που προορίζεται. ΠΑΣΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ στο θέμα καλωδίωσης και κυρίως στο θέμα φόρτισης. Στο κάτω-κάτω, αφού ΔΕΝ υπήρχε θέμα με τα βίσματα στην υποδοχή της φόρτισης, γιατί κυκλοφόρησαν τη σειρά ΧΤ; όπου η μόνη ουσιαστική διαφορά είναι το βίσμα φόρτισης; Μην μας περνάτε για μ@κ@κ@ς. Είμαστε πελάτες και παραμένουμε όσο είστε εντάξει εσείς. Ούτε εσύ ο ίδιος Γιάννη δεν θα αγόραζες interphone αν διάβαζες σε ολα τα φόρουμς ότι δεν υπάρχει χρηστης της interphone που δεν έχει χαλασμένο βίσμα στη φόρτιση. Τι να κάνουμε δηλαδή; Μας φτύνουν και βρέχει;
Reply With Quote