View Single Post
  #73  
Παλιό 26-08-2013, 15:21
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από faker Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν πας σε μεγαλες πολεις της Ρουμανιας Sibiu, Brasov, Bucuresti δεν θα δεις στα κεντρικα σημεια, εστιατορια, κεφε κτλ ανθρωπους με 100€ μισθο...

Να μη σου πω για τις δικες μας παραλιες στα Βορεια τι παιζει απο Ρουμανο-Βουλγαρο-Τουρκους......σε λιγα χρονια αν συνεχισουμε να περιμενουμε διορισμο στο Δημοσιο και μονιμοτητα, θα δουλευουμε εμεις σε αυτους για 100€!!
Θα δω με ποσα? με 200? με 50?............μην ξεχνας, αν και το εχω γραψει πολλες φορες, οτι απο το 2001 μεχρι και το 2010 ο χωρος εργασιας μου περαν του Πειραια και της Ελλαδας ηταν η Βουλγαρια, Ρουμανια, Ουκρανια και Ρωσια.
Πολεις οπως η Κωσταντζα, το Νεσσεμπουρ, η Οδησσος το Σοτσι κ.α. ηταν το δευτερο σπιτι μου.
Οι υπαλληλλοι μας στα γραφεια μας σε αυτες τις πολεις δεν επαιρναν παραπανω απο 200us$ μηνιαιως......US$ οχι ευρο για να καταλαβαινουμε τι λεμε.....

Κακως περιμενε, οποιος περιμενε, διορισμο στο δημοσιο και τοτε και τωρα και αυριο.........
Η μονιμοτητα φυραινει το μυαλο.......κανει το ανθρωπο αραχτο με κανενα ενδιαφερον για το αυριο αφου ολα ειναι μονιμως τακτοποιημενα.
Reply With Quote