View Single Post
  #14  
Παλιό 27-08-2013, 19:11
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: Ηθος και τρόποι

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν μαζευτουν 30 και βάλε μηχανές κάποιος πρέπει να κάνει κουμάντο. Ειθισται κουμάντο να κάνει αυτός που ανήγγειλε την εκδρομή, όχι γιατί είναι δική του αλλά γιατι έκανε την πρόταση και είχε την φαεινή ιδέα να ξεσηκώσει το φόρουμ. Αυτοπροσδιορίζεται εν ολίγοις ως leader.
Βρίσκω λογικό σε ένα τέτοιο σύνολο μοτοσυκλετιστών με διαφορετικές προσωπικότητες, ηλικίες, εκρήξεις αδρεναλίνης να μπαίνουν κάποιοι κανόνες, οδηγικής και μη συμπεριφοράς.

Αν γουστάρουμε ακολουθούμε αν δεν γουστάρουμε παίρνουμε τα κουβαδάκια μας (μηχσνές και φιλαράκια) και πάμε σε άλλη παραλία.

Υ.Γ. Σκεφτείται να γίνει το "κακό" σε εκδρομή την οποία προτείνατε και διοργανώσατε
Πολύ σωστά.....δεν είναι δυνατόν να κάνει ο καθένας ότι θέλει.

Ομως θεωρείς σωστό να ανεβάσεις μια μοτοβόλτα να έρθω εγω με αθλητικά παπούτσια αντί για μπότες και να μου πείς ¨¨¨Διονύση στροφή και στο σπίτι σου.... μαζί μου δεν σε παίρνω διότι δεν είσαι κατάλληλα ντυμένος¨¨¨ και αφού μείνω πίσω εσείς να φύγετε και να αρχίσετε να κυνηγιόσαστε και να ξύνετε γόνατα όπως έχουμε διαβάσει επανειλλημμένως σε διάφορες μοτοβόλτες?????

Εννοείται ότι σε όποιον δεν αρέσει απλά δεν συμμετέχει
Reply With Quote