View Single Post
  #275  
Παλιό 02-09-2013, 22:48
VORIOS Ο/Η VORIOS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: αμυνταιο
Μoto: gs 1200 vespa px200 vespa px150
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή Απάντηση: Στο Magadan, μεσω ...Μογγολιας !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nkavoura1970 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρηκα τον πετρο το βορειο και τον 8ανο, με τον ενθουσιασμο και την προσμονη για τον απιστευτο γυρο του κοσμου να ξεχειλιζουν πανω του. Υπαρχει περιπτωση να μην τα καταφερει ενας τοσο χαρουμενος και γελαστος ανθρωπος? Και τον κυριακο με το βαραντερο και τον γιαννη με το 990. Και τους βαζω φιτιλια για εναν δρομο των οστων με τις βεσπες. Βγαινει. Το παιζω και στοιχημα αν χρειαστει. Με κατι ωραια τρακτερωτα λαστιχακια της vee rubber και ενα 10λιτρο κανιστρο για βενζινη στην ποδια. Εξαλλου μεχρι του χρονου και τα τελευταια 4 ρεματα (της πλακας), θα εχουν γεφυρωθει. Πρεπει, τελικα, να το παραδεχτω, μια διαστροφη στη σκεψη με χαρακτηριζει...
φιλε Νικο,μετα απο οσα ειπαμε στην συναντηση με τις βεσπες,οπως καταλαβαινεις δεν μου αφησαν και πολλα περιθωρια για να σκεφτω και κατι αλλο για του χρονου,εκτος απο Ρωσια,τωρα το που ακριβως και λοιπες λεπτομεριες,θα τα βρουμε καθ'οδον τον χειμωνα,που ειναι και μεγαλος.
Εγω για την ωρα αρχισα να κανω λιγα ρωσικα με καποιον φιλο απο Ρωσια,
και φυσικα να ξεσκονιζω οτι σχετικο στο διαδυκτιο πανω σε διαδρομες επι Ρωσικου η πρωην Ρωσικου εδαφους εκει τριγυρω πχ military raod,o οποιος παρεπιπτοντως ειναι ανοικτος πλεον για τους δυτικους.
Δεν σε ρωτω πλεον εαν θα με βοηθησεις σε αυτο το σχεδιο,το θεωρω σιγουρο,και εγω σου υποσχομαι να σε μεταπεισω οτι οι τροχοι των 10 ιντσων δεν ειναι μονο για καροτσακι οικοδομικων υλικων,χα,χα
αληθεια,τι ομορφια εκεινη η ξυλινη εκκλησια στο κιζι,εψαξα και την βρηκα
στο διαδικτυο,ειχες δικιο,
καλο βραδυ και spokoynoy nochi
Reply With Quote