View Single Post
  #57  
Παλιό 10-09-2013, 16:42
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από omorfantras Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά όλες οι ιδέες σεβαστές και ευπρόσδεκτες.
Θα ήθελα όμως να υπενθυμίσω ότι εάν αφήσουμε το θέμα και τις προτάσεις να πλατιάσουν στο τέλος δεν θα κάνουμε τίποτα.
Πιστεύω ότι το μέρος που επιλέξαμε πέρσυ ήταν πολύ όμορφο και με τις προμήθειες που πήραμε δεν μας έλειψε τίποτα.Επίσης το project είναι να κοιμηθούμε σε σκηνές...
Θα έλεγα να ορίσουμε την ημερομηνία αρχικά και εάν αποφασίσουμε για κάποιο άλλο σημείο εκτός του Λάδωνα να οριστικοποιήσουμε και αυτό.
Η πρόταση μου είναι γαι τις 19,20/10/2013
Αλεξ μου επαναλαμβανω για να γινω κατανοητος...

εκει ενδικνεται για σκηνακια..

οι τιμη που εβαλα απ το σαιτ τους ειναι για διαμονη με ραφτινγκ κ νομιζω κ φαγητο...για να δειτε ποσο χαμηλη ειναι κ να το φτιαξετε στο μυαλο σας με ποσα θα μπορουσαν να γινουν τα παρακατω...

ετσι λοιπον...
Η σκεψη μου ειναι οτι θα μπορουσαμε να τους παρουμε να τους πουμε μπορουμε να στησουμε σκηνες?ΝΑΙ....μπορεις να βρεις ενα αγριογουρουνο ολοκληρο να μας το σουβλησεις κ ποσο θες να μας το σερβιρεις με σαλατες κ μπυρες?τοσα θα σου πει...
μπορεις να μας το κανεις κ πακετο με ραφτινγκ κ οτι αλλο γουσταρει ο καθενας να κανει εκει περα?ναι ξερω γω...

κ αν βρεθει κ κανενας που θελει να πληρωσει κατι εξτρα να κοιμηθει στα δωματια που εχουν θα ηταν κ αυτο δυνατον...γιατι ετσι δεν αποκλειεις κ αυτον που δεν γουσταρει την σκηνη!!


κ μεσα εκει κολλαμε κ τις 2-3 ωραιες διαδρομες απ τους ειδικους μας σ αυτα!


αυτη ηταν η σκεψη μου!


τοσο απλα!



κ φυσικα υπαρχουν κ αλλες εταιρεις που δραστηριοποιουντε εκει κατω αλλα δεν ξερω τις εγκαταστασεις τους...γι αυτο μιλησα γι αυτην που εχω εμπειρια!


Last edited by giamil; 10-09-2013 at 16:45.
Reply With Quote