View Single Post
  #14  
Παλιό 16-09-2013, 02:41
Boston George Ο/Η Boston George βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2013
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 34
Προεπιλογή Απάντηση: Αγορά νέας μηχανής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από forester Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι 1,60 να εισαι την καβαλας. Αφου δε θες δυο ποδια κατω
Ταξιδευεις ανετα 160 φορτωμενος. Παει κι αλλο, αλλα συνυπολογιζοντας καταναλωση κλπ ειναι μια καλη προταση.
Τα αλλα περι επιδοσεων, γνωριζεις οτι ειναι σχετικα.....
Στην κατηγορια που παιζει, μονη της ειναι

Τα μοντελα 2012-2013 τα εξαιρω, μιας και μιλαμε για μεταχειρισμενα ....

Τα αντβε δεν εχουν θεμα σερβο κλπ. Δεν παρηχθησαν ποτε με σερβο, ή κι αν βγηκαν ειναι ελαχιστα. Ά εξαμηνο 2006 ισως.
Με esa κανενα προβλημα!!!!
Με showa ναι . Δε χαλασε ποτε μηχανισμος ρυθμισης. Μονο αμορτισερ.

Αν σε παιρνει οικονομικα προτιμησε μοντελο 2010+.
Το τελευταιο αεροψυκτο, με white power αναρτησεις, και σαφως πιο δυνατα παντου απο τα προγενεστερα. Τελικες, πρακτικα ιδιες για ολα.
Ναι αλλα μην γερνει και η μηχανη τοσο που ο μποξερ να ακουμπαει για πλαινο σταντ κατω γιατι με τοσα που εχω διαβασει δεν θα φτανω ουτε με μυτες ... Οπως ειπα με παπουτσι ειμαι καπου 1.78+ ... Σιγουρα ποδι λιγο βαζεις κατω αλλα να την παω και τσαρκα εντος πολης με τα πολλα της φαναρια

Αν παω 160 χωρις ενοχλησεις ουτε για μενα ουτε για μηχανη ειμαι ενταξει , δεν θελω ουτε επικυνδινα ουτε βιαστικα πολυ , να απολαυσω και λιγο διαδρομες ... Σχετικα ειναι ολα ναι , βεβαια να εχει λιγο νευρο στις εκκινησεις ... (Πρεπει να την καβαλησω για να μου λυθουν αυτες οι αποριες ...)

Λιγο που το κοιταξα με παιρνει για 2010+ αρα θα επιλεξω κατι πιο καινουριο ναι ...
Reply With Quote