View Single Post
  #739  
Παλιό 21-09-2013, 17:45
sid2011 Ο/Η sid2011 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2011
Περιοχή: trikala
Μoto: transalp xlv 650
Μηνύματα: 1,312
Προεπιλογή Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα 2. 6-7-8/9/13!!





































Επόμενη στάση ιερά Μονη Κηπινας !!
















Όσοι νομίζατε ότι περάσατε Μπαρο και τα είδατε όλα .....είστε γελασμένοι ....αυτός είναι ο δρόμος από Ματσούκι για Μπαρο με κάτι φοβερά πάσα και ενώνεται με Καλαρυτες και έχει ένα τελείως διαφορετικό τοπίο .....στα υπ όψιν για οποίον ενδιαφέρεται !!!!



Πέρασμα Μπαρου το οποίο σε βγάζει και προς τα Τρίκαλα μέσω Περτουλιου η καστανιας η προς Τζουμερκα !!



παρόλο που κατεβαίνατε εμείς από πάνω σας βλέπαμε σαν κουκιδες !







για όσους δεν ξέρουν αυτός ο δρόμος βγάζει στο ξακουστό Γαρδικι τρικαλων που το κρύβει αυτό το βουναλάκι και στα βουνά πιο πέρα είναι η Αρτα







Ευχάριστη έκπληξη οι φίλοι μας από το Βόλο ήρθαν στο Νεραιδοχωρι να μας υποδεχθούν !!!!


Κάπου εδώ εγώ τελείωσα με τις φωτογραφίες μου με μεγάλη δυσκολία βλέπετε έβγαλα κάπου εξακόσιες φωτογραφίες μόνο εγώ ελπίζω να είμαστε όλοι καλά να στηρίξουμε και του χρόνου αυτό το θεσμό του Φόρουμ που όλοι μας λίγο η πολύ γουστάρουμε έχοντας και κρατώντας τις ευχάριστες αναμνήσεις θα περιμένω τα επόμενα ελληνικά ασφαλτινα βουνά 3 πάντα ορθοιοι και φροντίστε να στε όλοι εκεί !!

ΥΓ
Πασχάλη ένα μεγάλο μπράβο για τη διοργάνωση και τις διαδρομές
Χρήστο ( calfas ) και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ που με ανεχτηκες σαν σκούπα και περίμενες υπομονετικά να βγάλω τις φωτογραφίες που ήθελα
Reply With Quote