View Single Post
  #387  
Παλιό 24-09-2013, 00:19
Georgek Ο/Η Georgek βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2012
Περιοχή: Λαρισα
Μoto: R1200 GS ADVETURE
Μηνύματα: 82
Προεπιλογή Απάντηση: Ανάβαση στην κορυφή του Ολύμπου..21-22 Σεμπτεμβρίου..2013

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από phoenix Εμφάνιση μηνυμάτων
απλα ηταν μια καταπληκτικη εξορμηση
τα λογια ειναι λιγα για να παρουσιασουν το μεγεθος των συναισθηματων αλλα και την αισθηση οσο αφορα την διαμονη μας στα 2400 αλλα και το περπατημα!!!!!!!! μας μεχρι τα 2816
Αραγε ποσες εκπληξεις μου κρυβει ακομα η Ελλαδα!!!!!!!
για τον τατου λαμπρο πασχαλη μανωλη και γενικα τα παιδια απο το βορειο κομματι του φορουμ μας,
χρειαζεται καποιος να μιλησει αρκετα!!!!!!!
εγω μονο θα τους ευχαριστησω μεσα απο την καρδια μου για αυτο που μας προσφεραν αυτο το διημερο σε μενα και στην γυναικα μου
απο ενστικτο και μονο απο τοτε που γραφτηκα στο φορουμ δεν εχω χασει καμια εξορμηση που εχουν φτιαξει και αισθανομαι δικαιωμενος
η προσεγγιση τους γενικα στα πραγματα μπορει καμια φορα να ειναι απολυτη,
αλλα επειδη ο συναισθηματιζμος τους ειναι υπερογκος αυτο εντελει ειναι που διαμορφωνει και την μοναδικοτητα τους
θεωρω οτι εκπροσωπουν στο φορουμ μας μια ενοτητα απο το ¨βιβλιﴨ ...ειδη μοτοσυκλετιζμου!!!!!!
απο την αλλη,
που θα μπορουσα να συναντησω ολους αυτους τους μοναδικους ανθρωπους μαζεμενους αν δεν ειμουν μελος στο gsforum!!!!!!!!!!
χαρη!!! το κρασι ηταν μοναδικο σαν την παρουσια σου(και της οικογενειας)
γιωργο χατζηδακη χαρηκα που σε ειδα!!!!!(να γραφεις στο φορουμ!!!!!)
μαριε να ερχεσαι στους καφεδες!!!!!
ο θανος με την βεσπα ειναι τρελος για δεσιμο!!!!(μεγαλη ψυχη)
ο σερβος ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!
να μου προσεχετε το παιδι που του εδωσα το σακιδιο μου
ευχαριστω πολυ τις επιχειρησης staga για την χορηγια σε ζαντολαστιχα και την αμεση εξυπηρετηση
και τελος ευχαριστω την μανα μου και τον πατερα μου που με γενησαν και ολους οσους ξεχασα!!!!!
αυτα γιατι σωθηκε η μπαταρια που ειναι συνδεδεμενη με το υγιες κομματι του εγκεφαλου μου

ολοι οι θεοι του κοσμου μαζι μας
Μπράβο ρε στεργιο νασται πάντα καλά και πάντα τέτοια
Reply With Quote