View Single Post
  #23  
Παλιό 29-09-2013, 23:20
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
επιτελους, συμφωνω με τους περισσοτερους ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!
Δεν ειναι απιστευτο???

Η ΧΑ και οι καραγκιοζηδες της θα παει απο εκει που ηρθε.......

Καθηστε να δειτε τι θα βγει ακομα στην φορα, να δειτε που την Αθηνα δεν την καιγανε οι αναρχικοι αλλα οι ΧΑυγητες.......
Κατι ακουστηκε και για συγκεκριμενο βαρυ οπλισμο σε κρυπτες.......λετε να βρεθει καμια σχεση με τρομοκρατικες ενεργειες? πλακα θα εχει!!!!!!
η ΧΑ μπορει η ασημενια,ροζ εμπριμε που θα βγει μεθαυριο μηπως παει 30% ??? αυτο να φοβομαστε μηπως ειναι το σχεδιο ολα τα αλλα .....απλα σωου
και οι μολοτωφ στυλιαρια καυσιμα που βρισκαν μεχρι προσφατα στα πανεπιστημια και στα σπιτια των καταληψεων??? χρυσαυγιτικα??? μπορει αλλα δεν ειδα τοτε τους αριστερους φασιστες να φωναζουν για φυλακισεις και για ομορφες νυχτες στα κελια, χα χα αλλοι κ ω λ ο ι αυτοι,
οσο για τον οπλσμο που βρισκουν (κροτιδες ροπαλα τειζερ μαχαιρια σιδερογροθιες και νυχοκοπτες μπορουν να τα βρουν στα περισσοτερα σπιτια του κοσμου μιας και πωλουνται ακομα και στους παγκους των πανυγυριων (δεν κανω πλακα) εκτος περιπτωσεων θα ελεγα γελωντας σοβαρα ευρηματα!!!
σημερα στην κορινθο σε μια βολτα που εκανα ειδα τα περισσοτερα κτιρια με συνθηματα κατα του ναζισμου γραμμενα απο τα τζιμανια τους <<πλυμενους απλυτους>> αυτους τους ανθρωπους πιος θα τους αποζημιωσει σκεφτομαι τωρα εγω ή ειναι παραπλευρεςε απωλειες???
προσωπικα αν ειχα μαγαζι και ερχοταν ο απλυτος να μου γραψει στη βιτρινα ή να μου την κατεβασει για τον αγωνα του θα του ανοιγα το κεφαλι και ας ερχοταν να με πει φασιστα

και ειχα πει οτι δε θα ξαναγραψω
Reply With Quote