View Single Post
  #117  
Παλιό 12-10-2013, 23:07
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Troublemaker Εμφάνιση μηνυμάτων
Διάβασα όλο το νήμα από την αρχή...Η αλήθεια είναι ότι σε τέτοιους ιστότοπους μπορεί να είναι η μοτοσυκλέτα το κυρίως θέμα αλλά με την διαφορετικότητά των ανθρώπων κ σε ένα τόσο πολυπληθή χώρο σίγουρα θα είναι το μόνο θέμα. Γράφω την γνώμη μου πραγματικά πολύ ταπεινά για πολλούς λόγους.Γνωρίζω αυτόν τον χώρο από την αρχή, την πολύ αρχή,οι δημιουργοί του το γνωρίζουν.Χάθηκα αρκετές φορές κάθε μια για άλλο λόγο.Πάντα όμως γύριζα έστω κ σαν απλή αναγνώστρια. Είχα ανεβάσει θέματα εκδρομικα,τεχνικά,μαστορέματα.... Η μοίρα τα έφερε έτσι όμως που πουλήσαμε μηχανή,κράνη,εξοπλισμούς...διάβαζα εκδρομές άλλων κ μελαγχολούσα αλλά χαιρόμουν. Δυστυχώς ίσως κ να έχω κουράσει με τις αγγελίες,ειλικρινά όμως αν είχα εναλλακτική λύση δεν θα το έκανα...
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι όπως αλλάζουν τα δεδομένα στη ζωή μας θα αλλάζει κ η θεματολογία του καθένα μας.Νέοι ενθουσιασμένοι θα γράφουν πιο πολλά ταξιδιωτικά,άλλοι πάλι που μεγάλωσαν κ άλλαξαν κάποιες προτεραιότητες στη ζωή τους θα προβληματίζονται κ με άλλα θέματα.
Παρ'όλα αυτά ο σεβασμός δεν παύει να είναι κεκτημένο δικαίωμα του καθενός μας!Μπορεί να μην έχω γνωριστεί με κανέναν σε κάποιο καφέ ή εκδρομή,άλλα σέβομαι όπως θέλω να με σέβονται.Ο σεβασμός δεν τελειώνει εκεί που αρχίζει μια άλλη γνώμη,διαφορετική από τη δική μου. Και οι δημιουργοί παρ'όλο που δεν είναι κερβεροι να μας "φυλάνε", δεν είμαστε δα στο Δημοτικό να το πούμε στη δασκάλα να μαλώσει,μεγάλα παιδιά είμαστε....Υπήρξα moderator σε αντίστοιχο χώρο κ πιστέψτε με και σε δύσκολη θέση έρχεσαι Και τι να πρωτοπεις κ ποσο...


Sent from my C5303 using Tapatalk now Free
Για τα από μένα μαρκαρισμένα και για όλο το κείμενο!

Last edited by ortho; 12-10-2013 at 23:08.
Reply With Quote