View Single Post
  #158  
Παλιό 14-10-2013, 00:01
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Επιμένω ότι κολλάτε στις λέξεις!
Τουλάχιστον εσύ έγραψες την αντίρρησή σου εδώ. Ο Κώστας ( μάνιακ ) το έκανε στο FB πράγμα που για να είμαι ειλικρινής με το ύφος που το έκανε δεν το εκτίμησα κι ιδιαίτερα! Τέλος πάντων! Στον επόμενο καφέ θα τα βρούμε φαντάζομαι.


Βάσει απόλυτου ορισμού όντως δεν είναι portal. Αλλά από όλο το γραπτό μου παρέθεσες και κόλλησες σε αυτό. Εμένα αυτό κάτι μου λέει φίλε Θόδωρε.

Τα υπόλοιπα από κοντά καλύτερα.

Γιάννη από κοντά τα πάντα, ότι θες.
Αλλά κι από εδώ, σου λέω ευθέως ότι η κεντρική ιδέα του αρχικού σου ποστ, είναι αυτή!
Λες αυτό ( το φόρουμ εξελίχθηκε σε πόρταλ) και μετά το αναπτύσεις. Επίσης νομίζω ότι το πιστεύεις κιόλας, μιας και η αγαπημένη σου θεματολογία είναι κοινωνικο-πολιτική. Δεν είναι κακό. Σε καμιά περίπτωση!
Προτιμώ πάντως το ποστάρισμα για το νέο σου 650, ή τα θέματα με το παλιό σου, τα "έρημα χιλιόμετρα" που αναγκάστηκες να κάνεις με το 125....
Ρε φιλαράκι, μοτο - φόρουμ λέμε


Να συμπληρώσω...
Το γραπτό σου δεν είναι εκτός τόπου και χρόνου. Εν γένει έχεις και δίκιο. Τι να σχολιάσω? Μόνο αυτό που "μου έβγαλε το μάτι" σχολίασα, αρνητικά βέβαια. Όχι αρνητικά προς εσένα. Αρνητικά προς την ιδέα! Ασε που δε γίνεται πορταλ γιατί εκεί είναι επαγγελματικό το πράγμα...

Last edited by forester; 14-10-2013 at 00:04.
Reply With Quote