View Single Post
  #257  
Παλιό 23-10-2013, 10:22
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Τι θέλουμε από το GSforum;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων

Υ.Γ.o φιλος frits εκανε παραθεση τα εξης δικα μου

``......αυτη η ηλιθια κυβερνηση εχει κανει ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ λαθη.
..........................
Αυτη η κατασταση θελει εξυπνη διαχειριση ..αλλα δειξε μου ενα εξυπνο μεσα εκει....``


παρακατω αφησε ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ υπονοουμενο οτι αυτο παει για την διαχειριση του forum.....δεν καταλαβενω πως εκανε αυτη την σκεψη...αυτο που παραθεσε ειναι 3 φρασεις απο ενα ολοκληρω κειμενο που αναφεροταν στα λαθη της κυβερνησης στο θεμα Χ.Α.
μπορειτε να το δειτε ολοκληρο εδω http://www.gsforum.gr/f42/%CE%94%CE%...tml#post957661

...αν καταλαβετε κατι διαφορετικο απο αυτο που εξηγω παρακαλω πειτε το μου.

Απλα το διευκρινιζω γιατι ειναι αδικο να κατηγορουμαι οτι αφηνω υπονοουμενα για την ομαδα διαχειρισης του φορουμ...

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mpampis Εμφάνιση μηνυμάτων
ΣΥΜΦΩΝΩ 100% αυτη η ηλιθια κυβερνηση εχει κανει ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ λαθη.
Θα κανει ενα ακομα τεραστιο αν βγαλει τα χρυσαυγουλα εκτος νομου.
Θα δωσει βουτυρο στο ψωμι τους,θα τους δυναμωσει και παλι ...μια και θα ακουστει το καταπληκτικο..ΑΑΑ!!! μονο την ΧΑ κυνηγανε και τα αλλα τα λαμογια ειναι εξω....
Μην ξεχνατε το εξης..τα στημενα γκαλοπ μας την δειχνουν με μονο εως 3% πτωση....
Το καλυτερο ειναι να δειξεις στο κοσμο τι απατεωνες-δολοφονοι-ναζιστες-κλεφτες ειναι και να αφησεις τον λαο σου να τους ξαναπαει στο 0,00001 που ειχαν ολα αυτα τα χρονια.
Αυτη η κατασταση θελει εξυπνη διαχειριση...αλλα δειξτε μου ΕΝΑ εξυπνο μεσα εκει....
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tattoopanther Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασε όλοι εδώ μαζευτήκανε,.,.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Τυχαίο;;;;;;;;
Δεν νομίζω!!!!!!
Φίλε Μπάμπη καμία σχέση με αυτό που υποστηρίζεις, το κείμενο σου είναι ξεκάθαρο που αναφέρεται, η επισυνάψη του δικού σου κειμένου έγινε για να βγει νόημα στα 2 τελευταία ποστ του tattoo και του yannis που ουσιαστικά βάζουν ταμπέλα στο φόρουμ και έχουν και δίκιο με την εικόνα που παρουσιάζαμε(-ουμε).
Reply With Quote