View Single Post
  #39  
Παλιό 01-11-2013, 01:25
georgios Ο/Η georgios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: BMW R1200 GS - 2011
Μηνύματα: 327
Προεπιλογή Απάντηση: βαλκανικη εξορμηση

Για διαμονή μια μέση κατάσταση είναι το Denis. Κοντά στα 45 ευρώ με πρωινό.

Την Κυριακή θα είμαι μεν στη δουλειά αλλά μετά το μεσημέρι θα έχουμε σούβλες. Το έργο αυτό το "εκτελούμαι" σε συνεργασία με το στρατό (με έχουν γράψει και οι εφημερίδες του στρατού, μεγαλεία που ζώ, ω μητέρα). Την Κυριακή θα είμαστε στη βάση του στρατού πάνω στο βουνό Qafe Molle. Μισή ώρα έξω από τα Τίρανα. Η διαδρομή είναι ορεινή και το οδικό δίκτυο υπό κατασκευή. Δεν είναι σαν τους γκρεμούς που μας πήγε ο αδελφός μου τις προάλλες (φαντάζομαι θα τα έμαθες) αλλά δεν είναι και της προκοπής. Έχει κομμάτια χωματόδρομου και πολλές, πολλές λακούβες. Σκέψου ότι τις τελευταίες 5 μέρες το κάνω καθημερινά με ένα εταιρικό βανάκι Mercedes Vito και ακόμα δεν έχει χαλάσει τίποτα Για να είμαι ειλικρινής, αξίζει να κάνετε το δρομολόγιο και να έρθετε και για τη βόλτα, το τοπίο αλλά και για να με δείτε, να σας δω κλπ...

Τι ώρα το υπολογίζετε να είστε την Κυριακή στα Τίρανα; Το τηλέφωνό μου εδώ είναι το:
+355698459357. Μετά τις 18:00 λογικά θα κατέβω και εγώ στην πόλη. Το ξενοδοχείο μου είναι ΑΚΡΙΒΩΣ απέναντι από το νοσοκομείο Nene Teraza και λέγεται Victoria Hotel. Είναι πολύ κοντά στο κέντρο.

Το βλέπεις και μιλάμε. Εγώ (δυστυχώς) έχω πρόσβαση στα mails 24 ώρες το 24ωρο, 7 ημέρες την εβδομάδα, 365/366 ημέρες το χρόνο. Αν χρειαστεί οτιδήποτε με παίρνεις τηλέφωνο.

Last edited by georgios; 01-11-2013 at 01:32.
Reply With Quote