View Single Post
  #58  
Παλιό 24-11-2013, 21:53
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Καλησπέρες από το ασόβαρο φυτίλι με το άδολο ενδιαφέρον....

Όποιος θέλει μπορεί να ερμημεύσει τα κίνητρα μου όπως θέλει, εγώ θα πω απλά ότι έσκασα, βαρέθηκα, αυτό το υφάκι που σαν φιλοσοφία είναι το ίδιο που μας έφερε εδώ που είμαστε και αυτά που γράφω είναι πολιτικά γιατί πολιτική είναι ο τρόπος που συμπεριφερόμαστε και συχνοτιζόμαστε με τους γύρω μας

Είναι φανερό ότι ο Γιώργος έχει αποκυρήξει το ΠΑΣΟΚ, αλλά δεν έχει κάνει το ίδιο με αυτά που τόσα χρόνια το χαρακτήρισαν.

Αλαζονεία, Ναρκισισμός, Εγωκεντρισμός, τα ξέρω όλα, εγώ έχω δίκιο και όλοι άλλοι άδικο, κάποτε ήταν η ΝΔ ο εχθρός, σήμερα ο ΣΥΡΙΖΑ, με τα ίδια όπλα πολεμάει. Λάσπη στον ανεμιστήρα....

Χαρακτηρίζει ξανά σε άσχετο χρόνο τον Κώστα μικρό κι ελάχιστο για να γνωριζει τις αξίες και τα ιδανικα των ανθρωπων, όταν ο ίδιος έχει χαρακτηρίσει άξιους της τύχης τους ναρκομανείς και άστεγους. Αδύναμους και λάθη της φύσης ανθρώπους με αυτοκτονικές τάσεις.

Προσωπικά αν ένας γνωστός με χαρακτήριζε όπως χαρακτήρισε ο Γιώργος τον Κώστα θα ένιωθα πολύ περισσότερο προσβεβλημένος από το να μου πουν την "ευχή". Όταν σε φτύνουν αντιδράς δεν κουβεντιάζεις, αλλιώς κρατάς ομπρέλα και λες ότι βρέχει.

Γιώργο εισπράτεις αυτό που δίνεις, υιοθετώντας το Μωυσαϊκό οφθαλμόν αντί οφθαλμού και πηγαίνοντας και λίγο παραπέρα έχεις καταφέρει να τσακωθείς με όλο το φόρουμ και το ωραίο είναι ότι περηφανεύσαι για αυτό.

Και κάτι τελευταίο παιδιά, άλλο να σε ειρωνεύονται για το μηχανάκι σου, τα λάδια που βάζεις, αν πηγαίνεις κότα, αν φοράς ή δεν φοράς κράνος και άλλο για τα πολιτικά σου πιστεύω.
Φόνοι γίνονται κάθε μέρα, αλλά ποτέ δεν γίνονται πρώτο θέμα στα δελτία όπως του Φύσσα και Χ.Αυγιτών. Μην ταυτίζεται τους τσακωμούς για οτιδήποτε άλλο με τους πολιτικούς τσακωμούς. Ποτέ δεν θα γίνει εμφύλιος Ηοndaκηδων, ΒΜWάκηδων....

Μην βαράτε πολύ, εγώ δεν αντέχω....

Last edited by frits; 24-11-2013 at 22:02.
Reply With Quote