View Single Post
  #27  
Παλιό 03-12-2013, 12:57
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Η συνομωσία της σιωπής στο gs forum

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Eftixis Εμφάνιση μηνυμάτων
Διαβάζοντας τον τίτλο του θέματος ΣΥΝΟΜΟΣΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ειπα Αντε πάλι να μπω να διαβάσω να δω τι συμβαίνει
Διαβάζοντας όλα τα παραπάνω πόστ διαπιστώνω οτι ενας βαριγδουπος τίτλος ισως τραβήξει το ενδιαφέρον κάποιων για να αρχίσουμε πάλι να καυγαδίζουμε όπως ξαι στα πολιτικά θέματα
Αγαπητέ μου συμφουρμητη αυτή την δισκολη οικονομική περίοδο όλο και περισσότεροι απο εμάς εχουν την αναγκη κάποιων χρημάτων αναγκαζόμενοι να εκποιούν αγαπημένα τους πράγματα
Μέσα απο αυτή την εκποίηση οφελούνται όλοι αυτοί που ειναι τυχαιροί και ποστάρουν πρώτοι
Τώρα κατα πόσο τα προς εκποίηση πράγματα ειναι σε καλή κατάσταση η όχι αυτό έχει να κάνει με την γνώση του κάθε ενα που γνωρίζει τι θέλει να αγοράσει
Ζούμε φιλαράκια σε ελεύθερη αγορά Το αν ενα προς πώληση είδος ειναι αξιόπιστο εδώ μέσα άλλο τόσο θα μπορούσε να ειναι και στα καταστήματα
Ας αφήσουμε λοιπόν αυτούς που Δυστιχώς φτάνουν στο σημείο να εκποιούν τα αγαπημένα τους πράγματα λόγω της κρίσης και ας προσπαθούμε να ερχόμαστε σε μια ανθρώπινη επικοινωνία με τον πωλητή να συζητάμε και μετά να προχωρούμε σε αυτή την αγοραπωλησία
Ας αφήσουμε τέλος το φόρουμ να προχωρήσει ελέυθερα χωρίς απαγορεύσεις και περιορισμούς Την καλημέρα μου
Δάκρυσα μόλις το διάβασα και ο νούς μου πήγε στους καυμένους συμφορουμίτες που λόγω της οικονομικής κρίσης αναγκάζονται να εκποιήσουν πανάκριβα και αγαπημένα κινητά που απόκτησαν μέσω ιδίων επιδοτήσεων ή από επιδοτήσεις τρίτων.

Υ.Γ. Επειδή είμαι παλαιό μέλος το φαινόμενο έχει αρχίσει πριν την οικονομική κρίση
Reply With Quote